کد خبر:55
پ

راهنمای استفاده از اپلیکیشن بتاکاپ

به منظور آشنایی کاربرانی که تازه اپلیکیشن بتاکاپ را نصب کرده اند، راهنمای استفاده از بخش های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ در ادامه قرار داده شده است. هدف در اپلیکیشن بتاکاپ جمع کردن سکه و امتیاز از بخش های مختلف اپ برای بردن جوایز روزانه و ماهانه است. امتیاز همه کاربران در انتهای ماه ۰ می […]

پیش بینی نتایج المپیک 2020 در بتاکاپ

به منظور آشنایی کاربرانی که تازه اپلیکیشن بتاکاپ را نصب کرده اند، راهنمای استفاده از بخش های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ در ادامه قرار داده شده است.

هدف در اپلیکیشن بتاکاپ جمع کردن سکه و امتیاز از بخش های مختلف اپ برای بردن جوایز روزانه و ماهانه است. امتیاز همه کاربران در انتهای ماه ۰ می شود و پس از معرفی برندگان آن ماه، رقابت بین همه از ابتدا شروع می شود. همچنین با جمع آوری سکه می توانید هر روز چرخونه شانس را بچرخانید و جایزه ببرید.

 

جدول شکارچیان بتامون

 

سوالات متداول اپلیکیشن بتاکاپ

 

لینک دانلود اپلیکیشن بتاکاپ از کافه بازار

 

تغییرات جدید در اپلیکیشن بتاکاپ

قابل اجرا در مرداد ماه

 • چالش طلایی جمعه ها حذف می شود و به جای آن چرخونه طلایی در جمعه فعال می شود. در چرخونه طلایی فقط سکه و امتیاز قرار دارد و خبری از جوایز دیگر نیست. کابرانی که به امتیاز احتیاج دارند می توانند از این طریق به امتیازات خود اضافه کنند و کاربرانی که به سکه نیاز دارند تا در چالش ها شرکت کنند و یا حد نصاب برخی جوایز خود را پر کنند نیز می توانند از چرخونه طلایی جمعه ها نهایت استفاده را ببرند.
 • مقدار جایزه برندگان در رده بندی امتیازی به یک میلیون و پانصد هزار تومان افزایش یافت. و مقدار جایزه برندگان کد قرعه کشی به ۲ میلیون تومان افزایش پیدا کرد.

 

راهنمای استفاده از اپلیکیشن بتاکاپ

پخش زنده فوتبال

برای تماشای مسابقات مختلف ورزشی از جمله المپیک ۲۰۲۰، یورو ۲۰۲۰ بسکتبال NBA، تنیس رولند گاروس در اپلیکیشن بتاکاپ کافیست به بخش اخبار بتاکاپ مراجعه کنید.

کد ۵۰ سکه ای مجانی در اینستاگرام بتاکاپ

از اول تیرماه، در پیج اینستاگرام اپلیکیشن بتاکاپ در کپشن برخی از پست ها یا در استوری کدی قرار داده می شود که شما می توانید با وارد کردن این کد تخفیف ۱۰۰ درصدی در بخش فروشگاه اپلیکیشن بتاکاپ، عددی بین ۵۰ تا ۳۰۰ سکه (به طور تصادفی انتخاب می شود) را در هر روز کسب نمائید.

 

بتامون

از اول تیر ماه، یک کد  با نام بتامون در مطالب هر روز سایت بتاکاپ  یا اینستاگرام بتاکاپ به نشانی betacupa@ قرار داده می شود. شما می بایست با پیدا کردن این کد در مطالب سایت بتاکاپ یا اینستاگرام بتاکاپ، آن را کپی کرده یا جایی یادداشت نموده و با اعلام آن به ادمین از طریق دایرکت اینستاگرام، سکه های رایگان روزانه خود را دریافت کنید.

کد بتامون روزانه در ساعات مختلف روز در بین مطالب هر روز سایت بتاکاپ و یا در اواسط ویدئوهای آن روز قرار داده می شود.

به یاد داشته باشید که هر فرد در هر روز تنها قادر به یکبار استفاده از این کد است و هر کد بتامون در مطالب همان روز قابل استفاده است. به عنوان مثال اگر شما امروز کد بتامونی در مطلب رو گذشته سایت بتاکاپ پیدا کردید، قابل استفاده نخواهد بود.

به ۱۰ نفر اولی که این کدها را پیدا کنند در هر روز، سکه تعلق می گیرد.

 

جمعه طلایی با چالش طلایی

از اول تیرماه، هر جمعه منتظر باز شدن دروازه سکه ها و پول نقد و امتیاز باشید.

روال کار به این صورت است که کاربران در طول ماه فرصت دارند با کسب سکه از بخش های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ یا خرید تیکت یا خرید سکه ۱۰۰۰ سکه ورودی برای شرکت در چالش طلایی ماهانه را که در تاریخ ۳۱ مرداد برگزار می شود تهیه نمایند.

جایزه: ۲۰ هزار سکه و ۲۰ هزار امتیاز

برندگان: تمامی افرادی که به هر ۱۱ سوال چالش طلایی جمعه جواب درست بدهند برنده خواهند بود و جایزه به تعداد برندگان تقسیم می شود.

 

نحوه توزیع جوایز: جوایز فوق به هر تعداد برنده تقسیم خواهد شد. به عنوان مثال اگر ۱۰ نفر بتوانند به هر ۱۱ سوال چالش طلایی پاسخ  درست دهند، ۲۰ هزار سکه و ۲۰ هزار امتیاز بین این ۱۰ نفر تقسیم می شود و اگر یک نفر بتواند به همه سوالات پاسخ درست بدهد نیز کل جوایز به او اختصاص پیدا می کند.

کاربران می توانند با استفاده از تبدیل سکه های خود به پول نقد از طریق فروشگاه اپلیکیشن بتاکاپ نیز جوایز خود را به پول نقد تبدیل کنند و با بالا بردن امتیازات خود از این طریق، صعود چشمگیری در جدول رده بندی ماهانه داشته باشند.

 

خرید از فروشگاه

شما با هر خرید از فروشگاه شوپیکا در اپ (همکار اپلیکیشن بتاکاپ) می توانید ۱۰۰ سکه به عنوان هدیه و کش بک دریافت کنید.

کد دعوت

با دعوت از دوستان خود برای نصب اپلیکیشن بتاکاپ، می توانید به طور نامحدود به ازای هر دعوت ۳۰۰ امتیاز کسب کنید و جایگاه خود در جدول را ارتقا دهید.

 

چرخونه شانس

چرخونه شانس اپلیکیشن بتاکاپ

شما برای چرخاندن چرخونه شانس می بایست ۶۵۰ سکه داشته باشید. در ابتدا شما می توانید با شرکت در بخش های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ تعداد سکه های خود را افزایش دهید و یا با خرید سکه مستقیماً تعداد سکه های خود را به حد نصاب برسانید و شانس خود را در چرخاندن چرخونه شانس بتاکاپ و برنده شدن یکی از جوایز آن امتحان کنید. شما در بتاکاپ همیشه برنده هستید و بدون قرعه کشی می توانید از این قسمت یک جایزه ببرید.

 

پیش بینی مسابقات فوتبال

اپلیکیشن بتاکاپ با فراهم کردن بستر پیش بینی رایگان مسابقات فوتبال به کاربران این امکان را می دهد تا با پیش بینی درست مسابقات فوتبال در لیگ های مختلف، به تعداد سکه ها و امتیازات خود اضافه کنند. شما می توانید با حدس دقیق نتیجه بازیها ۱۰۰ درصد امتیاز ممکن را به حساب خود واریز کنید و با حدس نتیجه درست (برد یا باخت یا مساوی) ۷۰ درصد امتیاز را مال خود کنید. شرکت در پیش بینی مسابقات فوتبال رایگان است و شما می توانید از فرمول ریاضی پردیکتور بتاکاپ در تشخیص برنده و بازنده و همچنین فکت های پیش از بازی برای بالا بردن دقت پیش بینی خود استفاده نمائید. ذکر این نکته روری است که این رمول بر اساس تئوری احتمالات کار می کند و هرگ قادر به پیشگویی ۱۰۰ درصد نیست اما در ۸۰ درصد مواقع درست پیش بینی می کند.

 

چالش اطلاعات

عکس چالش اطلاعات بتاکاپ

در این قسمت، اطلاعات فوتبالی شما به چالش کشیده می شود و شما می توانید با شرکت در این چالش ها امتیاز و سکه های خود را افزایش دهید. با شرکت در چالش رایگان هیچ سکه ای از کاربران کسر نخواهد شد و کاربر می تواند به عنوان سرگرمی در این چالش شرکت کند و اطلاعات خود را به چالش بکشد. با شرکت در چالش طلایی ۸۰ سکه از کاربر کسر می شود اما در صورت برنده شدن ۱۶۰ سکه به دست می آورد و جواب درست به هر سوال برای او ۱۰ امتیاز به همراه خواهد داشت. شما می بایست در ۶۰ ثانیه به هر ۱۱ سوال چالش طلایی پاسخ درست بدهید تا برنده این چالش شوید. دفعات مجاز برای شرکت در چالش طلایی در ۲۴ ساعت، فقط یکبار است.

در چالش اطلاعات فوتبال هر کاربر در ۲۴ ساعت مجاز به شرکت در ۵ چالش فوتبالی است. ورودی این چالش ۳۰ سکه است. هر کاربری بتواند به ۲۵ سوال از ۳۰ سوال این چالش پاسخ درست بدهد برنده جوایز این چالش که ۵۰ سکه است می شود. به اای هر سوال درست، ۱۵ امتیاز به مجموع امتیازات کاربر اضافه می شود.

 

مسابقه خط چین بتاکاپ

عکس خط چین بتاکاپ

یکی از جذاب ترین بخش های اپلیکیشن بتاکاپ، بخش سرگرمی آن است که یادآور بازی نوستالژی خطچین برای بسیاری از کاربران است. شما می بایست با حدس زدن حروف، در نهایت به کلمه مورد نظر برسید و امتیاز جمع کنید. به خاطر داشته باشید که پس از پایان هر مرحله، در صورت مراجعه مجدد به آن مرحله امتیازی به شما تعلق نخواهد گرفت و امتیازات هر سوال و هر مرحله فقط یکبار محاسبه می شود و به حساب شما واریز می شود. این بخش یکی از بخش هایی است که بسیاری از کاربران می توانند با افزایش امتیاز خود کمک کنند تا در رده بندی نهایی هر ماه در مکان بالاتری قرا بگیرند و برنده جایزه ماهانه بتاکاپ شوند. شما می توانید از این بخش به طور بی نهایت امتیاز کسب کنید. دقت داشته باشید که حدس حرف کلمه مورد نظر می بایست در جایگاه خود باشد در غیر اینصورت چراغ قرم برای شما روشن خواهد شد. هر چه به مراحل بالاتری در مسابقه خطچین پیشروی کنید، امتیازات بیشتری کسب می کنید.

 

بتاکاپ

مجموعه بتاکاپ، اسپانسر برگزاری کاپ های مختلف در سراسر کشور است و با همکاری با مراکز برگزاری کاپ، تورنمنت های مختلفی در کنسول های پلیس استیشن و ایکس باکس وان در بازیهای PES و FIFA برگزار خواهد کرد. در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز کرونا تا ۱ خرداد هیچ کاپی برگزار نخواهد شد اما به محض رفع محدودیت های کرونایی، لیست کاپ ها در شهرهای مختلف در این بخش به نمایش در خواهد آمد و شما می توانید با مراجعه به این قسمت به سرعت در کاپ های رایگان ثبت نام نمائید. با برنده شدن در کاپ های مذکور علاوه بر کسب جایزه نقدی، به امتیاز و سکه های شما در اپ بتاکاپ نیز افزوده خواهد شد. در صورت تمایل به برگزاری کاپ رایگان در شهر شما با ما تماس بگیرید.

 

رده بندی

اپلیکیشن بتاکاپ با ایجاد رقابت بین کاربران در هر ماه، بدون قرعه کشی به ۵ نفر اولی که بیشترین امتیاز را کسب کرده باشند جوایز نقدی پرداخت خواهد کرد. شما می بایست با فعالیت در بخش های مختلف اپ بتاکاپ مجموع، امتیازات ماهانه خود را افزایش دهید. امتیازات هر کاربر در ابتدای هر ماه ۰ خواهد شد و رقابت بین کاربران در هر ماه از ابتدا آغاز می شود اما سکه های کسب شده توسط کاربران محفوظ است و تغییری در تعداد آنها ایجاد نخواهد شد. به یاد داشته باشید که حتما پس از نصب اپ بتاکاپ می بایست مشخصات پروفایل خود را تکمیل کنید، در غیر اینصورت حتی اگر برنده جایزه شوید نیز این جایزه به شما تعلق نخواهد گرفت.

 

فروشگاه

شما می توانید پوشاک و البسه ورزشی و اسپورت مورد نیاز خود را از قسمت فروشگاه بتاکاپ تهیه نمائید. ضمناً برای خرید سکه یا تبدیل جوایز خود می توانید به بخش متفرقه فروشگاه بتاکاپ مراجعه نمائید.

 

اخبار و پخش زنده

در بخش اخبار نیز می توانید مهمترین اخبار روز ایران و جهان را در حوزه های مختلف دنبال کنید. پخش زنده مسابقات ورزشی از همین بخش انجام خواهد شد.

 

نظرسنجی

در بازه های زمانی مختلف با توجه به مناسبت های مختلف نظرسنجی هایی در اپ بتاکاپ انجام می شود که شرکت در نظرسنجی رایگان بوده و کاربر ن می توانند هربار ۲۰ سکه رایگان و ۱۰۰ امتیاز بابت شرکت در نظرسنجی به دست بیاورند.

دوئل

به جرات می توان گفت جذاب ترین بخش از اپلیکیشن بتاکاپ، دوئل است که در نسخه بعدی از اپلیکیشن رونمایی خواهد شد. جزئیات این بخش را پس از رونمایی از آن، به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. منتظر ما باشید.

 

آموزش تبدیل جوایز بتاکاپ به سکه و پول نقد

 

راهنمای دریافت جوایز

 

دیدگاه کاربران 24 دیدگاه
 • رضاکرنوکر 3 مرداد 1400 / 11:09 قبل از ظهر

  سلام داداش…ببخش مزاحم شدم،من واقعا اکثر روزها تو نظر سنجی ها،شکرت میکنم ولی!خداییش سکه و امتیابهم تعلق نمیگیره!آیا باید اعلام کنم یا خود به خود بهم اضافه میشه؟ممنون میشم…باتشکر…کاربر زیزو

  • admin 3 مرداد 1400 / 12:24 بعد از ظهر

   سلام . خب فقط یکبار لحاظ میشه دیگه هر نظرسنجی

 • عماد 28 تیر 1400 / 9:18 بعد از ظهر

  سلام،من تو اینستاگرام چند بار درست جواب دادم،یه بارم به عنوان نفر اول دریت گفتم ولی سکه ای اضافه نشد

  • admin 28 تیر 1400 / 9:44 بعد از ظهر

   نام کاربریتون چیه؟ و اینکه جایزه فقط به نفر اولی که جواب درست رو بده تعاق میگیره

   • عماد 30 تیر 1400 / 1:14 بعد از ظهر

    نام کاربریم عماد

 • رضاکرنوکر... 13 تیر 1400 / 10:06 بعد از ظهر

  کدبتامون؛۵۲۳۱۶…،نام کاربری زیزو

 • رضا 12 تیر 1400 / 0:42 قبل از ظهر

  سلام ادمین جان،من چالش جمعه های طلایی،برنده شدم‌و۱۱تاروجواب دادم و….،نه مم تو برندگان هست،نه سکه برام اضافه شده ونه امتیازی…،و اینکه ممنون میشم راهنمایی کنید؟
  باتشکر…،کابر زیزو

  • admin 12 تیر 1400 / 6:55 قبل از ظهر

   اعمال شد و لیست به روز شد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید