کد خبر:28975
پ

حمله معاون جدید مدیرعامل استقلال به سرمربی پرسپولیس

🔹به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ناصر فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی و در واکنش به صحبت های مطرح شده از سوی سرمربی تیم پرسپولیس، گفت: آقای گل محمدی جایگاه شما به شکلی نیست که بخواهید درباره مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار نظر کنید و بهتر است که […]

🔹به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، ناصر فریاد شیران معاون اجرایی باشگاه استقلال در گفت و گو با سایت رسمی و در واکنش به صحبت های مطرح شده از سوی سرمربی تیم پرسپولیس، گفت: آقای گل محمدی جایگاه شما به شکلی نیست که بخواهید درباره مدیرعامل باشگاه استقلال اظهار نظر کنید و بهتر است که با شناخت حیطه اختیارات خود، سکوت کنید. هر زمان که مدیرعامل محترم باشگاه پرسپولیس در رابطه با آقای مددی صحبت کرد، مدیرعامل استقلال جواب خواهند داد و بهتر است آقای گل محمدی به کار فنی خود بپردازد.

🔹او در بخش بعدی صحبت های خود با تاکید بر اینکه سیاست باشگاه دور ماندن از هر گونه حاشیه است، تصریح کرد: هوچی گری آن کاری است که شما با ادعای فوتبال حرفه ای انجام می دهید. اگر تا به امروز کسی از جانب باشگاه استقلال صحبتی نکرده، به حرمت رقابت و احترام دو طرفه دو باشگاه است اما از این تاریخ به بعد اگر کسی علیه باشگاه استقلال صحبت کند، بنده تمام قد وارد عمل خواهم شد و اجازه نمی دهم از سکوت نجیبانه کادرفنی و مدیریت باشگاه استفاده شود.

🔹فریاد شیران با انتقاد از عدم صدور رای از سوی کمیته انضباطی و اخلاق، بیان کرد: دلیل بیان این صحبت ها این است که رفتارهای زشت و زننده ایشان در دیدار گل گهر نادیده گرفته شد و حالا به خود اجازه می دهند صحبت های جدیدی را مطرح کنند. اتفاقات زشت و زننده ای که چهره واقعی آنها را نشان داد. البته نزدیک به هشت کارت قرمز و زرد در طول فصل گواهی دیگری برای این ادعا است و خود ایشان نیز به درستی اشاره کردند که امتیاز گرفتن در لیگ ایران با هوچی گری انجام می شود و احتمالا دلیل فاصله امتیازی دو تیم نیز همین موضوع است. از کمیته های محترم اخلاق و انضباطی تقاضا دارم قبل از دربی به پرونده دیدار با گل گهر و البته فحاشی بازیکن حریف به هواداران استقلال بپردازند. توصیه من به عنوان یک پیشکسوت به شما این است که از واژه افشاگری کمتری استفاده کنید زیرا شما قطعا بازنده خواهید بود. تقاضا دارم تنها در بحث های فنی ورود کنید و از فرافکنی و هوچی گری دوری کنید.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کیسه کش هوچیگر 11 جولای 2021 / 2:00 ب.ظ

    خخخخخخخ کیه که ناصر شیره ای بنگی پا منقلی رو نشناسه خخخخخخخخ

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید