کد خبر:14280
پ

حمایت پیشکسوت پرسپولیس از والارضا پروین: تکنیک خوبی دارد

محمد پنجعلی درباره شرایط تیم پرسپولیس در آستانه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:  خدا را شکر تیم در بازی‌ قبل با شهر خودرو بهتر شده بود. من شنیدم بازی این تیم با ذوب‌آهن هم شاید لغو شود، اما به نظرم اگر بازی‌ها برگزار شوند، به نفع پرسپولیس است. تیم ما در آستانه یک […]

محمد پنجعلی درباره شرایط تیم پرسپولیس در آستانه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت:  خدا را شکر تیم در بازی‌ قبل با شهر خودرو بهتر شده بود. من شنیدم بازی این تیم با ذوب‌آهن هم شاید لغو شود، اما به نظرم اگر بازی‌ها برگزار شوند، به نفع پرسپولیس است. تیم ما در آستانه یک بازی حساس است و باید تمام کشور به آن کمک کنند، چون قهرمانی در آسیا افتخاری برای تمام ایران است. من مطمئنم اگر از پرسپولیس حمایت شود، با تمام کمبودها این تیم قهرمان آسیا خواهد شد.

وی در مورد غیبت چند بازیکن اصلی پرسپولیس (آل‌کثیر، امیری و پهلوان) در دیدار فینال تصریح کرد: این نفرات بازیکنان محوری و اساسی پرسپولیس هستند و غیبت‌شان مشکلات پرسپولیس را زیاد می‌کند. این بازیکنان در بازی‌های قبلی لیگ قهرمانان بازی کردند و علاوه بر آنها چند بازیکن هم از پرسپولیس جدا شدند، اما با این وجود من معتقدم شاگردان گل‌محمدی پتانسیل پیروزی در فینال را دارند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در واکنش به انتقاداتی که نسبت به عدم گلزنی مهاجمان پرسپولیس (آرمان رمضانی و مهدی عبدی) مطرح می‌شود، خاطر نشان کرد: فعلاً شروع بازی‌هاست. همیشه همین بوده و در هفته‌های اول بدنها هنوز جا نیفتاده است. یک مهاجم که نباید حتماً گل بزند، باید سازندگی و برای بازیکنان دیگر فضاسازی کند.

پنجعلی ادامه داد: من معتقدم فینال یک بازی خاص است و می‌دانیم بچه‌ها از جان‌شان مایه می‌گذارند، چون قهرمانی در آسیا برای کشورمان خیلی ارزشمند است. من فکر می‌کنم اگر نماینده چین از سمت شرق آسیا بالا بیاید بهتر است و حریف آسان‌تری برای ما خواهد بود.

وی که رئیس آکادمی باشگاه و مدیر تیم‌های پایه پرسپولیس است درباره حضور نوه علی پروین در تمرینات تیم‌های پایه پرسپولیس و انتقاداتی که نسبت به این موضوع در فضای مجازی مطرح شده است، گفت: دور از تعصب بگویم تکنیک او خیلی خوب است. فعلاً هم با بچه‌ها تمرین می‌کند و هنوز اسامی تیم‌های پایه را رد نکرده‌ایم.

کاپیتان پیشین پرسپولیس در مورد اینکه دلیل حضور نوه علی پروین در تمرین سرخپوشان چیست و چرا با وجود اضافه وزن زیاد او در تمرینات تیم‌های پایه حضور دارد، گفت: خیلی‌ها سر تمرین می‌آیند و از آنها تست می‌گیریم. نمی‌دانم چرا به این مورد حساس شدند. الان 30 نفر در تیم نوجوانان تمرین می‌کنند و نهایتاً از بین آنها مربیان بازیکنان را انتخاب خواهند کرد. آیا کسی حق ندارد تست بدهد؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید