کد خبر:35811
پ

حامد لک | سلطان سوتی های نامنظم در پرسپولیس

حامد لک در بازی با گل گهر با یک خروج نا مطمئن باعث گلزنی کی روش استنلی شد و همین اشتباه او را نیمکت نشین کرد. لک بازی با مس را از روی نیمکت تماشا کرد ولی باز شدن دروازه گوهری باز هم لک را به ترکیب اصلی بازگرداند اما گلر با تجربه پرسپولیس قدر […]

حامد لک در بازی با گل گهر با یک خروج نا مطمئن باعث گلزنی کی روش استنلی شد و همین اشتباه او را نیمکت نشین کرد. لک بازی با مس را از روی نیمکت تماشا کرد ولی باز شدن دروازه گوهری باز هم لک را به ترکیب اصلی بازگرداند اما گلر با تجربه پرسپولیس قدر این فرصت را ندانست. لک دقیقه ۷ تقابل با صنعت نفت آبادان روی یک اشتباه عجیب باعث شد دروازه تیمش باز شود.
در حالی که لک قصد داشت ارسال بازیکن نفت آبادان را با اعتماد به نفس جمع کند توپ از دست او لیز خورد و به داخل دروازه رفت.اشتباهی که قرمزها را به یاد سوتی های سوشا مکانی در پرسپولیس آن زمان می اندازد.

 

حامد لک | سلطان سوتی های نامنظم در پرسپولیس

حامد لک | سلطان سوتی های نامنظم در پرسپولیس

لک که در بازیهای رسمی و غیررسمی بارها با اشتباهات عجیب خود زمینه ناکامی پرسپولیس را فراهم آورده، از آخرین فرصت خود برای فیکس شدن در دربی استفاده نکرد و باز هم با یک سوتی دیگر، دل کادر فنی و هواداران پرسپولیس را برای دربی پیش رو لرزاند. کادر فنی پرسپولیس قصد داشت با بازی دادن به لک او را مجدداً در جریان بازیها قرار دهد تا از شرایط روحی نامناسبش خارج شود اما اشتباهات عجیب او در بازی مقابل صنعت نفت، شرایط را بدتر کرد و فشار روانی را بر روی او بیشتر کرد.

کلیدواژه : پرسپولیسحامد لک

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید