کد خبر:31361
پ

بیوگرافی و سوابق امیرعلی صادقی بازیکن جدید استقلال

امیرعلی صادقی، بازیکن فصل گذشته تیم سایپا با عقد قرارداد سه ساله به تیم استقلال پیوست. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی و سوابق امیرعلی صادقی بازیکن جدید استقلال جلب می نمائیم.   بیوگرافی و سوابق امیرعلی صادقی بازیکن جدید استقلال ▪️متولد ۲۱ بهمن ۱۳۷۹ ▪️قد: ۱/۷۵ ▪️وزن: ۶۹ ▪️پست: وینگر چپ، پشت فوروارد […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

امیرعلی صادقی، بازیکن فصل گذشته تیم سایپا با عقد قرارداد سه ساله به تیم استقلال پیوست. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی و سوابق امیرعلی صادقی بازیکن جدید استقلال جلب می نمائیم.

 

بیوگرافی و سوابق امیرعلی صادقی بازیکن جدید استقلال

▪️متولد ۲۱ بهمن ۱۳۷۹
▪️قد: ۱/۷۵
▪️وزن: ۶۹
▪️پست: وینگر چپ، پشت فوروارد
▪️سابقه بازی: مقاومت، آبفا، برق تهران، سایپا
▪️افتخارات: آقای گل در دو فصل متوالی در لیگ برتر جوانان باشگاه‌های تهران با ۲۳ و ۱۹ گل زده

▪️امیر علی صادقی پس از درخشش در لیگ جوانان تهران و به ثمر رساندن ۲۳ گل از جمله هت‌تریک در دربی جوانان تهران، ضمن کسب عنوان آقای گلی نظر کادرفنی تیم بزرگسالان سایپا را به خود جلب کرد و به تمرینات این تیم اضافه شد.

▪️او نخستین بار در دیداری از هفته دوازدهم لیگ نوزدهم و بازی برابر ماشین‌سازی، حضور در لیگ برتر را تجربه کرد. این بازیکن جوان پس از ۶ بازی به عنوان بازیکن تعویضی در آن فصل، در لیگ بیستم بیشتر به کار گرفته شد و ۱۴ بار برای سایپا به میدان رفت.

▪️امیرعلی صادقی در دو دیدار رفت و برگشت برابر ذوب آهن در فصل گذشته موفق به گلزنی شد. او جزو بازیکنان انگشت‌شمار زیر ۲۱ سال لیگ برتر است که سابقه گلزنی در این لیگ را در کارنامه دارد. صادقی در چند مرحله به اردوی تیم ملی جوانان نیز دعوت شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید