کد خبر:16427
پ

با وجود محمود فکری استقلال نیازی به دشمن ندارد

ساعاتی پیش خبر اخراج هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال رسانه ای شد تا مشخص شود با حضور محمود فکری روی نیمکت استقلال، این تیم نیازی به دشمن ندارد.   با وجود محمود فکری استقلال نیازی به دشمن ندارد پس از مواضع ضد و نقیض فکری قبل و بعد از نشستن روی نیمکت استقلال، و افشای […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

ساعاتی پیش خبر اخراج هرویه میلیچ مدافع کروات استقلال رسانه ای شد تا مشخص شود با حضور محمود فکری روی نیمکت استقلال، این تیم نیازی به دشمن ندارد.

 

با وجود محمود فکری استقلال نیازی به دشمن ندارد

با وجود محمود فکری استقلال نیازی به دشمن ندارد

پس از مواضع ضد و نقیض فکری قبل و بعد از نشستن روی نیمکت استقلال، و افشای ضعف فنی مفرط کادر فنی این تیم در هدایت استقلال (تاکتیک های گنگ و ناهمگون با پتانسیل بازیکنان) اینبار محمود فکری به سبک دیگری تیشه به ریشه استقلال زد و در حالی که می توانست با مدافع کروات خود در آستانه دربی مدارا کند، او را به دلایل واهی از تیم کنار گذاشت تا مشخص شود او پس از حاشیه سازی برای شیخ دیاباته در بازی مقابل فولاد، برای زمین گیر کردن استقلال از هیچ تلاشی چه در زمینه فنی و چه غیرفنی فروگذار نکرده است چرا که هیچ عقل سلیمی رفتار کادر فنی استقلال با دو بازیکن خارجی با کیفیت لیگ را نمی پذیرد چرا که این سبک حاشیه سازی حتی برای دشمنان استقلال هم قفل است.

زمان پشت پرده حضور مرموز فکری در استقلال را نشان خواهد داد اما هر چه که هست او نه به لحاظ فنی و نه شخصیتی هرگز در قد و قواره های تیم بزرگ استقلال نبوده و نیست.

دیدگاه کاربران 23 دیدگاه
  • ناشناس 13 دی 1399 / 2:22 بعد از ظهر

    اینا که این حرفارو میگن اصا استقلالی نیستند میخوان شایع پراکنی کنن

  • کیاوش براتی 13 دی 1399 / 12:41 بعد از ظهر

    فکری دشمن استقلال نیست الکی چرت و پرت تحویل مردم ندهید شایعه سازی هم نکنید و استقلال ببرید به حاشیه یکی باید دهن شما ببنده

  • علی بخشی 13 دی 1399 / 10:34 قبل از ظهر

    درسته باوجود مظلومی ومرفاوی وفکری استقلال احتیاج به دشمن نداره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید