کد خبر:32820
پ

ایسنا هم تائید کرد | قرض پرسپولیس از صندوق دولتی برای پرداخت طلب کالدرون

پس از اینکه روز گذشته صندوق کارآفرینی روستایی ادعای برخی رسانه ها مبنی بر قرض باشگاه پرسپولیس از این صندوق برای پرداخت طلب کالدرون را تکذیب کرد، اما امروز خبرگزاری ایسنا بدون اشاره به نام صندوق مذکور، به تائید قرض گرفتن مبلغی از سوی باشگاه پرسپولیس از یک صندوق دولتی اشاره کرد که می بایست […]

پس از اینکه روز گذشته صندوق کارآفرینی روستایی ادعای برخی رسانه ها مبنی بر قرض باشگاه پرسپولیس از این صندوق برای پرداخت طلب کالدرون را تکذیب کرد، اما امروز خبرگزاری ایسنا بدون اشاره به نام صندوق مذکور، به تائید قرض گرفتن مبلغی از سوی باشگاه پرسپولیس از یک صندوق دولتی اشاره کرد که می بایست تا 2 ماه آینده این مبلغ به حساب دولت بازگردانده شود.

 

ایسنا نوشت:

پس از حل مشکل پرداخت به گابریل کالدرون و باز شدن پنجره نقل و انتقالات به پرسپولیس، این باشگاه فرصت دارد تا چند ماه آینده بدهی خود را به صندوق وابسته به دولت پرداخت کند.

به گزارش ایسنا، پس از آنکه بدهی ٢٢ میلیاردی پرسپولیس به گابریل کالدرون مشکلات فراوانی را برای این تیم بوجود آورد و این موضوع نارضایتی فراوانی را در بین هواداران میلیونی این تیم در فصل نقل و انتقالات بوجود آورد، مقرر شد برای حل موقت مشکل از محل یکی از صندوق‌های وابسته به دولت، دستور پرداخت این مبلغ بصورت قرض به پرسپولیس صادر شود؛ مبلغی که این تیم موظف است تا چند ماه آینده آن را از محل طلب پرسپولیس از AFC و همچنین بودجه این باشگاه در وزارت ورزش پرداخت کند.
در صورت قطعی شدن محکومیت استقلال در پرونده استراماچونی هم این مشکل گریبان استقلال را خواهد گرفت و باید برای حل مشکل چاره‌اندیشی شود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 17 نوامبر 2021 / 8:45 ق.ظ

    جناب مددی برا استقلال چاره اندیشی کردن ، قائدیو فروختن فقط معلوم نیست پولش چقدر و کجاست ! طلب از آسیای پیروزیم معدن دلاره تموم نمیشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید