کد خبر:4150
پ

ادعای جنجالی سرمربی پارس جنوبی: از تخلف استقلال عکس و فیلم داریم!

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: از ۴۳ بازیکن، ۹ بازیکن استقلال کرونا داشتند که این تعداد به چهار نفر رسید. بچه‌ها مدعی هستند حق‌شان نیست که بازی کنند و نتیجه این مسابقه باید ۳ بر صفر به سود ما اعلام می‌شد.  سیروس پورموسوی درباره رد اعتراض باشگاه پارس جنوبی جم توسط کمیته استیناف […]

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: از ۴۳ بازیکن، ۹ بازیکن استقلال کرونا داشتند که این تعداد به چهار نفر رسید. بچه‌ها مدعی هستند حق‌شان نیست که بازی کنند و نتیجه این مسابقه باید ۳ بر صفر به سود ما اعلام می‌شد.

 سیروس پورموسوی درباره رد اعتراض باشگاه پارس جنوبی جم توسط کمیته استیناف فدراسیون فوتبال اظهار داشت: فکر می‌کنم این حکم با مصلحت‌اندیشی صادر شده است. صالحی (رئیس کمیته استیناف) نوشته کمیته مسابقات سازمان لیگ به استقلال گفته روز ۱۵ تیر به جم نروید و می‌خواهم آن را نشان دهد. ما عکسی داریم که کمیته مسابقات تاکید کرده استقلال در این تاریخ باید در بازی حاضر باشد و داوران هم در زمین حضور داشتند که ناگهان همه چیز عوض شد.

پورموسوی در ادامه افزود: از ۴۳ بازیکن، ۹ بازیکن استقلال کرونا داشتند که این تعداد به چهار نفر رسید. بچه‌ها مدعی هستند حقشان نیست که بازی کنند و نتیجه این مسابقه باید ۳ بر صفر به سود ما اعلام می‌شد. کمیته مسابقات اصرار داشت که بازی روز ششم مرداد برگزار شود و ما تا پنجم مرداد فرصت ارسال مدارک داشتیم. شاید این حکم ناشی از فشار کمیته مسابقات باشد. چون این کمیته به خاطر برگزاری مسابقات ملی و لیگ قهرمانان آسیا زمان کافی ندارد و امیدوارم با وجود زمان کم، با امتیاز از این بازی بیرون بیاییم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید