کد خبر:14193
پ

آخرین فرصت محمود فکری برای فرار از اخراج

اوضاع در باشگاه استقلال چندان مساعد نیست و کادر مدیریت همچنان بر روی حمایت از کادر فنی تاکید دارد اما به نظر می رسد این حمایت شکننده تنها ۴ هفته دیگر ادامه داشته باشد.   آخرین فرصت محمود فکری برای فرار از اخراج محمود فکری که از لحاظ نتیجه گیری چندان بد عمل نکرده اما […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

اوضاع در باشگاه استقلال چندان مساعد نیست و کادر مدیریت همچنان بر روی حمایت از کادر فنی تاکید دارد اما به نظر می رسد این حمایت شکننده تنها ۴ هفته دیگر ادامه داشته باشد.

 

آخرین فرصت محمود فکری برای فرار از اخراج

آخرین فرصت محمود فکری برای فرار از اخراج

محمود فکری که از لحاظ نتیجه گیری چندان بد عمل نکرده اما به سبب سبک بازی و تاکتیک تیمی نتوانسته حمایت اکثریت هواداران استقلال را به همراه داشته باشد و کادر فنی ضعیف او نیز مزید بر علت شده تا فشار روانی بر روی سرمربی استقلال افزایش یابد.

 

با توجه به شرایط موجود به نظر می رسد بازی دربی در هفته هشتم، نقطه عطف مربیگری فکری در استقلال باشد و نتیجه آن بازی به طور خاص می تواند همه اتفاقات بد هفت هفته اول را جبران کند و یا اینکه فکری می بایست در ۳ بازی آتی تا دیدار مقابل پرسپولیس ۳ پیروزی به همراه نمایش دل پذیر ارائه دهد تا حتی شکست در دربی هم نتواند جایگاهش را متزلزل کند.

 

هر چه که هست در صورت ادامه روند فعلی استقلال که با نتایج سینوسی و بازی ضعیف این تیم همراه است و شکست استقلال مقابل پرسپولیس بدون ذره ای تردید، فکری میبایست با نیمکت استقلال خداحافظی کند چرا که فشار هواداران در آن شرایط غیرقابل کنترل خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید