کد خبر:35467
پ

6 موقعیت گل در زمین تراکتور، دهان منتقدین مجیدی را بست

استقلال در حالی روز گذشته باز هم یک پیروزی دیگر را جشن گرفت که اینبار در تبریز و مقابل تیم پرمهره تراکتور به میدان می رفت. فرهاد مجیدی که به نظر می رسد عزم خود را برای قهرمانی استقلال در فصل جاری جزم کرده، در این بازی نیز مثل بازیهای قبل با یک بازی منطقی […]

استقلال در حالی روز گذشته باز هم یک پیروزی دیگر را جشن گرفت که اینبار در تبریز و مقابل تیم پرمهره تراکتور به میدان می رفت. فرهاد مجیدی که به نظر می رسد عزم خود را برای قهرمانی استقلال در فصل جاری جزم کرده، در این بازی نیز مثل بازیهای قبل با یک بازی منطقی به دور از هیجان و جوسازیهایی که مبنی بر عدم ارائه بازی زیبا از این تیم می شود، تیمش را به یک برد خارج از خانه و حساس دیگر رساند.

 

6 موقعیت گل در زمین تراکتور، دهان منتقدین مجیدی را بست

نکته جالب در خصوص بازی روز گذشته استقلال اینکه این تیم یک گل زد اما 5 گل دیگر نزد. این اتفاق در حالی رقم خورد که تراکتور در زمین خود بازی می کرد و از خلق حتی یک موقعیت خطرناک روی دروازه استقلال عاجز بود. این رکورد در حالی ارزشمندتر به نظر می رسد که بدانیم در خط حمله تراکتور بازیکنان زهرداری مثل پیمان بابایی، محمد عبارس زاده و محمد بلبلی حضور داشتند که کار را برای هر خط دفاعی سخت می کنند.

اما تیممجیدی در نیمه اول یکبار به تیر دروازه تراکتور کوبید و در سایر دقایق بازی نیز به طور متناوب بر روی دروازه تراکتور خطرساز بود به طوری که اگر برخی بازیکنان این تیم ازخودگذشتگی بیشتری از خود نشان می دانند، تراکتور با شکیتی پرگل بدرقه شده بود.

در بازی روز گذشته استقلال مقابل تراکتور، شاهد اولین حضور فیکس عزیزبک امانوف بودیم که اگرچه حرکت خاصی از وی ندیدیم اما می توان رگه هایی از حضور یک بازیکن با کیفیت در میانه میدان استقلال را در او دید. او در بیشتر نبردهای فیزیکی برنده بود و چند پاس کلیدی موثر برای هم تیمی هایش صادر کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید