کد خبر:27918
پ

۳ صحنه جالب یورو ۲۰۲۰ | از شادی گل مار کبری واینالدوم تا سپر انسانی دانمارکی ها

در جریان بازی های یورو ۲۰۲۰ اتفاقات مختلفی رخ داده است که می توان ۳ صحنه زیر را به عنوان پرسر و صدا ترین صحنه های یورو ۲۰۲۰ برشمرد.   آخین اخبار و حواشی یورو ۲۰۲۰   ۳ صحنه جالب یورو ۲۰۲۰ | از شادی گل مار کبری واینالدوم تا سپر انسانی دانمارکی ها شادی […]

در جریان بازی های یورو ۲۰۲۰ اتفاقات مختلفی رخ داده است که می توان ۳ صحنه زیر را به عنوان پرسر و صدا ترین صحنه های یورو ۲۰۲۰ برشمرد.

 

آخین اخبار و حواشی یورو ۲۰۲۰

 

۳ صحنه جالب یورو ۲۰۲۰ | از شادی گل مار کبری واینالدوم تا سپر انسانی دانمارکی ها

شادی گل به سبک مار جینی واینالدوم

کاپیتان هلند در این دوره از بازیها به یاد کاپیتان مصدوم نانجی پوشان یعنی فن دایک، پس از گلزنی مقابل اوکراین از شادی گل مار کبری فن دایک استفاده کرد.

 

گل از راه دور پاتریک شیک به اسکاتلند

بدون تردید گل از راه دور پاتریک شیک در بازی چک مقابل اسکاتلند نامزد بهترین گل مسابقات خواهد بود، لحظه ورود دروازه بان اسکاتلند به دروازه برای جلوگیری از گل شدن توپ، یکی از صحنه های ماندگار یورو ۲۰۲۰ تا اینجای کار بوده است.

 

سپر انسانی بازیکنان دانمارک دور کریستین اریکسن

یکی از تلخ ترین اتاقات این دوره از مسابقات، سکته قلبی ناقص کریستین اریکسن ستاره دانمارک بود که با درایت کاپیتان این تیم از مرگ نجات یافت. اما قاب ماندگار از این اتفاق، سپر انسانی بازیکنان دانمارک بود که مانع از تصویربرداری عکاسان و خبرنگاران از لحظات حساس اریکسون شدند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید