کد خبر:9543
پ

کارشکنی عوامل احمد سعادتمند برای بدنسازی استقلال

چندی پیش بود که احمد سعادتمند به همراه چند نفر از دوستان خود با یک مجموعه ورزشی و بدنسازی قرارداد بست تا تمرینات بدنسازی آبی پوشان در این مجموعه برگزار شود اما حالا با برکناری مدیرعامل استقلال این مجموعه امکانات خود را در اختیار شاگردان فکری قرار نداد.   کارشکنی عوامل احمد سعادتمند برای بدنسازی […]

چندی پیش بود که احمد سعادتمند به همراه چند نفر از دوستان خود با یک مجموعه ورزشی و بدنسازی قرارداد بست تا تمرینات بدنسازی آبی پوشان در این مجموعه برگزار شود اما حالا با برکناری مدیرعامل استقلال این مجموعه امکانات خود را در اختیار شاگردان فکری قرار نداد.

 

کارشکنی عوامل احمد سعادتمند برای بدنسازی استقلال

کارشکنی عوامل احمد سعادتمند برای بدنسازی استقلال

سعادتمند چندی پیش درباره عقد قرارداد با این مجموعه ورزشی مدعی شد: بازیکنان ما قرار است به صورت VIP در این مجموعه( سام فیت) تمرین کنند و تمامی امکانات آن برای استقلال تا پایان تیرماه سال آینده خواهد بود. این مجموعه به صورت رایگان در اختیار تیم استقلال خواهد بود اما امروز به مسئولان استقلال اعلام شده در صورتی که قصد استفاده از امکانات این مجموعه را دارند باید پول پرداخت کنند.

این صحبت های در شرایطی مطرح شده که اعضای تیم استقلال امروز متوجه شدند مجموعه ورزشی فوق قرار نیست با آنها همکاری کند و امکانات را در اختیارشان قرار بدهد. اینکه چه کسانی به همراه مدیرعامل وقت استقلال با این مجموعه قرارداد بسته و حالا بعد از برکناری مدیرعامل باشگاه چگونه از ارائه خدمات خودداری کردند خودش جای سوال است.

ظاهرا نزدیکان مدیرعامل باشگاه استقلال که در این قرارداد نقش داشته اند صبح امروز از مجموعه فوق خواسته اند که این مجموعه در اختیار آبی پوشان قرار نگیرد به همین دلیل استقلالی ها محل تمرین بدنسازی خود را تغییر داده و راهی یک سالن دیگر شدند.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 12 اکتبر 2020 / 12:45 ب.ظ

    تازه تازه احمدموش داره دشمنی اش را با تاج ثابت میکنه! مار در آستین یا مارها در آستین آبی! طبیعی است که وزیر و نوکران کثیفش تا همیشه دست از دسیسه و دشمنی برنخواهند داشت در کشوری که خاکمانش دم از عدالت …. میزنند و در عمل به چنین ناپاکان و خائنینی که مردم را رو در روی هم میگذارند و باشگاه فخر فوتبال ایران در آسیا (تاج) که موجب اعتبار فوتبال و شناساندن فوتبال ایران به آسیا و حتا حهان شد اجزه هر کثافت کاری و دشمنی و کارشکنی میدهند مسلما عواقب خوبی برای ایران نخواهد داشت. در عجبم از سکوت بالادست ها در مقابل همچین وزیر و دور و بری هاش!!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید