کد خبر:1475
پ

پوچتینو در راه سرمربیگری نیوکاسل

خبر خریداری باشگاه نیوکاسل توسط محمد بن سلمان، مولتی میلیاردر عربستانی، این روزها به خبر داغ رسانه های بریتانیا تبدیل شده است. شنیده ها حکایت از این دارد که بن سلمان پس از خریداری نیوکاسل قصد دارد مائوریسیو پوچتینو را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کند. به گزارش Sky Sports، مائوریسیو پوچتینو انتخاب شماره […]

خبر خریداری باشگاه نیوکاسل توسط محمد بن سلمان، مولتی میلیاردر عربستانی، این روزها به خبر داغ رسانه های بریتانیا تبدیل شده است. شنیده ها حکایت از این دارد که بن سلمان پس از خریداری نیوکاسل قصد دارد مائوریسیو پوچتینو را به عنوان سرمربی این تیم انتخاب کند.
به گزارش Sky Sports، مائوریسیو پوچتینو انتخاب شماره یک مالکین آینده نیوکاسل برای نشستن بر روی نیمکت مربیگری این تیم است و حتی باشگاه حاضر است سالیانه 19 میلیون پوند به عنوان دستمزد به وی پرداخت نماید، که پس از کسر مالیات 10 میلیون پوند به صورت خالص به پوچتینو تعلق می گیرد که وی را پس از ژوزه مورینیو (15 میلیون پوند خالص در تاتنهام) به پردرآمدترین مربی لیگ برتر انگلیس بدل می کند.

سرمربی سابق تاتنهام که همراه این تیم موفق به صعود به فینال لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2019/20 شد، از نوامبر گذشته و پس از جدایی از اسپرز هدایت هیچ تیمی را بر عهده نگرفته و علاقه زیادی به بازگشت به لیگ برتر انگلیس دارد.

آنطور که از شواهد مشخص است، استیو بروس تا پایان فصل به عنوان سرمربی نیوکاسل باقی خواهد ماند، هر چند تاریخ دقیق آن هنوز مشخص نیست. احتمالاً پس از پایان فصل هدایت تیم به پوچتینو واگذار شود.

مالکین آینده نیوکاسل تحت تاثیر عملکرد پوچتینو در طول دوران حضورش در تاتنهام و پروژه بازسازی این باشگاه ظرف مدت پنج سال قرار گرفته اند و امیدوارند این موضوع در خصوص نیوکاسل نیز تکرار شود و معتقدند نیوکاسل نیز می تواند ظرف پنج سال آتی به یکی از باشگاه های بزرگ اروپایی بدل شود.

اگر به هر دلیلی پوچتینو هدایت نیوکاسل را بر عهده نگیرد، رافا بنیتس سرمربی سابق نیوکاسل که در حال حاضر هدایت باشگاه دالیان ییفانگ چین را عهده دار است، گزینه جایگزین نیوکاسل خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید