کد خبر:18934
پ

پرویز مظلومی و محمود فکری در آستانه اخراج از استقلال

سرپرست تیم فوتبال استقلال ممکن است به زودی از کار برکنار شود.   پرویز مظلومی و محمود فکری در آستانه اخراج از استقلال تبعات یک اتفاق عجیب در تمرین استقلال هنوز ادامه دارد. حضور فردی در تمرین استقلال که به “گنده لات” بودن و اوباش گری شهره است، انتقادهای شدیدی را به دنبال داشته. حضوری […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

سرپرست تیم فوتبال استقلال ممکن است به زودی از کار برکنار شود.

 

پرویز مظلومی و محمود فکری در آستانه اخراج از استقلال

پرویز مظلومی و محمود فکری در آستانه اخراج از استقلال

تبعات یک اتفاق عجیب در تمرین استقلال هنوز ادامه دارد. حضور فردی در تمرین استقلال که به “گنده لات” بودن و اوباش گری شهره است، انتقادهای شدیدی را به دنبال داشته. حضوری که با عکس گرفتن محمود فکری و سایر بازیکنان با این شخص رسمیت پیدا کرد و حالا آن طور که روزنامه گل نوشته نهادهای نظارتی را به خود حساس کرده است.

حساسیتی که حالا طبق ادعای این روزنامه ممکن است به قیمت برکنار شدن پرویز مظلومی تمام شود. چرا که او به عنوان سرپرست تیم باید از ورود چنین افرادی به زمین تمرین آبی ها جلوگیری می کرده اما وظیفه اش را به درستی انجام نداده است.

نکته تاسف آور اینکه سرمربی استقلال نیز با این فرد معلوم الحال عکس گرفته تا مهر تائیدی بر حضور او در تمرین استقلال زده باشد.

انتشار فیلمی از محمود فکری با لیدرهای استقلال نیز برای سرمربی استقلال گران تمام شده و به نظر می رسد در صورت کسب چند نتیجه ضعیف، او نیز از کار برکنار شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید