کد خبر:14644
پ

فرهاد مجیدی پیشنهاد مربیگری تراکتور را رد کرد

پس از برکناری علیرضا منصوریان از سمت مربیگری در تراکتور از ساکت الهامی به عنوان جانشینش یاد شد اما ساعاتی پیش از پیشنهاد زنوزی به فرهاد مجیدی رونمایی شد که با پاسخ منفی سرمربی سابق استقلال مواجه گردید.   فرهاد مجیدی پیشنهاد مربیگری تراکتور را رد کرد فرهاد مجیدی: فعلا امکان همکاری با تراکتور را […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

پس از برکناری علیرضا منصوریان از سمت مربیگری در تراکتور از ساکت الهامی به عنوان جانشینش یاد شد اما ساعاتی پیش از پیشنهاد زنوزی به فرهاد مجیدی رونمایی شد که با پاسخ منفی سرمربی سابق استقلال مواجه گردید.

 

فرهاد مجیدی پیشنهاد مربیگری تراکتور را رد کرد

فرهاد مجیدی پیشنهاد مربیگری تراکتور را رد کرد

فرهاد مجیدی: فعلا امکان همکاری با تراکتور را ندارم/ اگر مدیریت پشتیبان من بود، این روزها باید به فکر سفر به قطر برای فینال آسیا بودیم

هم در ابتدای فصل و هم در این مقطع از باشگاه تراکتور با من صحبت کردند. ضمن احترام به این باشگاه پرطرفدار و مالک محترم و به‌رغم اینکه کار در تراکتور را برای هر مربی ایرانی مایه‌ی افتخار می‌دانم، فعلا امکان همکاری با این تیم بزرگ را ندارم.

امیدوارم تراکتور در ادامه فصل موفق باشد و طرفدارانش همیشه به تیم خود ببالند. چراغ فوتبال ایران را تیم‌های اصیل و پرطرفدار روشن نگه داشته‌اند و این مایه خوشحالی ما اهالی فوتبال است.

از آقای زنوزی هم باید یاد کنم که با نگاه مدیریتی و اقتصادی خود یک باشگاه قدرتمند از نظر نرم‌افزاری و سخت‌افزاری ساخته‌اند، اما متاسفانه در فوتبال ما همه چیز فقط در نتایج خلاصه می‌شود.

مجیدی در پایان با ابراز حسرت بابت اینکه باید استقلال شنبه آینده فینال آسیا را برگزار می‌کرد، گفت: مدیریت در فوتبال خیلی مهم است. اگر مدیریت پشتیبان من بود، این روزها باید به فکر سفر به قطر برای فینال آسیا بودیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید