کد خبر:6283
پ

عکس سند کمپ حجازی به نام استقلال | فتح اله زاده برنده شد

علی فتح اله زاده مدیر عامل محبوب سابق استقلال امروز با خبر خوش سند خوردن رسمی کمپ حجازی به نام باشگاه استقلال بر منتقدین خود از جمله واعظ آشتیانی غلبه کرد. این ملک که ارزش زیادی دارد مسلما در ارزش گذاری این باشگاه در بدو ورود به بورس تاثیر خواهد گذاشت. عکس سند کمپ حجازی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

علی فتح اله زاده مدیر عامل محبوب سابق استقلال امروز با خبر خوش سند خوردن رسمی کمپ حجازی به نام باشگاه استقلال بر منتقدین خود از جمله واعظ آشتیانی غلبه کرد. این ملک که ارزش زیادی دارد مسلما در ارزش گذاری این باشگاه در بدو ورود به بورس تاثیر خواهد گذاشت.

عکس سند کمپ حجازی به نام استقلال | فتح اله زاده برنده شد

با این اتفاق خجسته در باشگاه استقلال از این به بعد خبری از اجاره زمینهای مختلف برای تمرین تیم نخواهد بود و بازیکنان استقلال می توانند در زمین تمرین اختصاصی و مجهز خود تمرین کنند و کادر فنی این تیم، مشکلی از بابت عدم وجود زمین تمرین نخواهد داشت.

عکس سند کمپ حجازی به نام استقلال | فتح اله زاده برنده شد

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 18 شهریور 1399 / 7:55 بعد از ظهر

    زمانی تاج و رئال مادرید متمول ترین و پیشرفته ترین باشگاههای جهان بودند بعداز سال عجیب ۵۷ کل دارایی های وقعی باشگاه فرهنگی ورزشی(نه سیاسی) مصادره گنگسترها شد!!! حالا بعداز ۴۱سال لطف فرمودند مولوکولی از اموال رسمی و شرعی و عرفی تاج را ظاهرا پس دادن اونم اگه اجاره نره!؟ روزی بخطراینکه مرحوم حجازی تنها یک قاب عکس یک فرد سیاسی را در مکان ورزشی دردست نداشت قانون مغرضانه و ناجوانمردانه ۲۹ساله ها را تنها اونم صرفا برای ناصرخان در وکردن!!!!! روزی بخطر اطاعت مهدی دامبو پولکی دستمال ساز که در عروسی اش تواشیح سردار را اجرا کرد قانون ۲۸ساله هارا در وکردن!!!!! که خدمت سربازی نره!!!!!! حالا بخاطراینکه استرا را فراری دادن و برنگرده قانون مربیان و بازیکنان خارجی در وکردن!!!!! شما را به هرچه میپرستید و نمیپرستید انسان باشید نه بابامسعود و اربابانش!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید