کد خبر:10855
پ

شکایت باشگاه ذوب آهن از بازیکن جدید استقلال

باشگاه ذوب آهن از بازیکن سابق خود که به تیم استقلال پیوسته است، شکایت کرد. باشگاه ذوب آهن در نقل و انتقالات این فصل از مسابقات لیگ برتر بازیکنان کلیدی خود را از دست داد. دانیال اسماعیلی فر، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، مهدی مهدی پور و احسان پهلوان از جمله این نفرات بودند که به […]

باشگاه ذوب آهن از بازیکن سابق خود که به تیم استقلال پیوسته است، شکایت کرد.

باشگاه ذوب آهن در نقل و انتقالات این فصل از مسابقات لیگ برتر بازیکنان کلیدی خود را از دست داد. دانیال اسماعیلی فر، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، مهدی مهدی پور و احسان پهلوان از جمله این نفرات بودند که به واسطه نوع قراردادی که با باشگاه ذوب آهن داشتند، راهی تیم‌های دیگری شدند.

هرچند ذوب آهن بعضی از این نفرات را به خاطر نحوه جدایی‌شان تهدید به شکایت کرده بود اما اقدام حقوقی این باشگاه در نهایت روی یک بازیکن متمرکز شد.

مهدی مهدی پور بعد از جدایی از ذوب آهن به تیم استقلال تهران پیوست و شانس بالای پیروزی ذوب آهن در پرونده این بازیکن باعث شده تا این باشگاه به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کند.

این شکایت در حال حاضر در جریان است و ذوبی ها امیدوارند با برد در پرونده مهدی پور بخشی از خسارت وارد شده به باشگاه خود را در پی جدایی این هافبک جبران کنند.

کلیدواژه : استقلالذوب آهن

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 24 اکتبر 2020 / 5:25 ب.ظ

    پیش از شروع لیگ حواشی شروع کردن!؟ چه خبره!؟ مگه داریم !؟ مگه میشه!؟ فقط و فقط تاج باید این شکل عجیب و مشکوک بازیکن بگیره!؟ از دذوازه بان تراکتور و بازیکن ماشین سازی و بازیکن ذوب آهن و …. همه باید خلاف کرده باشن و مدیریت اینجا چغندره!؟ چطوری بوده بعنی یک کارشناس یا وکیل در باشگاه نبوده!؟ یعنی هوادار دور ازجون…..تشریف دهره!؟ چرا برای تیم های دیگه حتا یکمورد اینشکلی قراردادهای غیرقانونی و شکایت نیست تنها برای تاجه!!؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید