کد خبر:7633
پ

شبکه پخش زنده بازی امشب بارسلونا

بارسلونا در کنار رئال مادرید محبوب ترین تیمهای اروپایی در بین هواداران ایرانی هستند. در ادامه به معرفی کانالها و شبکه های پخش زنده بازی بارسلونا امشب مقابل حریف خود در لالیگای اسپانیا می پردازیم. پخش زنده بازی امشب بارسا از شبکه اختصاصی بارسلونا نیز امکان پذیر است.   پخش زنده بازی بارسلونا امشب مسابقه […]

بارسلونا در کنار رئال مادرید محبوب ترین تیمهای اروپایی در بین هواداران ایرانی هستند. در ادامه به معرفی کانالها و شبکه های پخش زنده بازی بارسلونا امشب مقابل حریف خود در لالیگای اسپانیا می پردازیم. پخش زنده بازی امشب بارسا از شبکه اختصاصی بارسلونا نیز امکان پذیر است.

 

پخش زنده بازی بارسلونا امشب

مسابقه

تاریخ

ساعت

لینک پخش زنده فوتبال

پخش زنده بازی بارسلونا و اتلتیکومادرید

۱ آذر ۹۹

۲۳:۳۰

play

 

نکته : برای شروع پخش زنده بازیها، می بایست ۳ بار بر روی دکمه play کلیک نمائید. این صفحه حاوی ۳ صفحه تبلیغاتی است و برای شروع پخش می بایست صفحات تبلیغاتی را ببندید و از آنها عبور کنید.

 

اسامی بازیکنان بارسلونا

نتیجه بازی بارسلونا

خلاصه بازی بارسلونا

ترکیب بارسلونا در بازی امشب

 

برنامه بازیهای بارسلونا در لالیگا اسپانیا

 

تیم بارسلونا در فصل ۲۰۲۰/۲۰۲۱ در سه جام کوپا دل ری، لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا حضور دارد و پخش زنده مسابقات این تیم در بتاکاپ به طور رایگان انجام می شود. شما می توانید با مراجعه به همین صفحه، از زمان بازی بعدی بارسلونا و نحوه پخش زنده آن مطلع شوید. پخش زنده بازی بارسلونا و یوونتوس از بتاکاپ انجام می شود.

پخش زنده بازی بارسلونا امشب

علاقه مندان به پخش زنده مسابقات بارسلونا که هم اکنون به دنبال فرکانس ماهواره یا سایت اینترنتی برای تماشای پخش مستقیم بازی امروز یا امشب بارسا می گردند می توانند از طریق لینک زیر، بازی بارسلونا مقابل حریفش  را به طور زنده تماشا نمایند.

 

کلیدواژه : بارسلونالالیگا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید