کد خبر:12436
پ

رسمی | پنجره نقل و انتقالات استقلال باز شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام رسمی از سوی فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شد و به این ترتیب آبی‌ها برای ثبت قراردادشان مشکلی ندارند.   رسمی | پنجره نقل و انتقالات استقلال باز شد بدین ترتیب استقلالی ها می توانند از فردا قرارداد بازیکنان جدید خود را به ثبت برسانند […]

به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، با اعلام رسمی از سوی فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شد و به این ترتیب آبی‌ها برای ثبت قراردادشان مشکلی ندارند.

 

رسمی | پنجره نقل و انتقالات استقلال باز شد

پنجره استقلال

بدین ترتیب استقلالی ها می توانند از فردا قرارداد بازیکنان جدید خود را به ثبت برسانند و از هفته دوم لیگ برتر کادر فنی می تواند بر روی استفاده از بازیکنان جدید این تیم حساب باز کند. این اتفاق در حالی رخ داد که حجت نظری عضو هیئت مدیره استقلال مدعی شده بود تتمه پرداختی که باشگاه استقلال به وینفرد شفر پرداخت کرده بود را مربی آلمانی می بایست بازگرداند.

با پایان یافتن این پرونده استقلالی ها در فیفا اکنون آنها باید منتظر حکم جدید فیفا در خصوص پرونده جنجالی و پر سر و صدای آندرا استراماچونی بنشینند و ببینند چه حکمی برای ان پرونده برای استقلال بریده خواهد شد چرا که او با آگاهی کامل به شرایطف در تمام مدتی که حکم فیفا در این خصوص صادر نشده، اقدام به پذیرش هدایت هیچ تیمی نکرده تا بتواند ضرر و زیان و غرامت خود را نیز از باشگاه استقلال طلب کند.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید