کد خبر:34991
پ

حمله تند سردار آجورلو به یک تیم خاص: نه رمال می آوریم نه دلال !

سردار آجورلو مدیرعامل استقلال که در سکوت خبری کارهای مهم اقتصادی این باشگاه را پیش می برد در ملاقات خود با رئیس سازمان خصوصی سازی صحبتهای مهمی را مطرح کرد که اهم آن را در ادامه می خوانید. صحبتهای او ظاهراً با مخاطب خاص مطرح شده که مخاطب او یکی از تیم های لیگ برتری […]

سردار آجورلو مدیرعامل استقلال که در سکوت خبری کارهای مهم اقتصادی این باشگاه را پیش می برد در ملاقات خود با رئیس سازمان خصوصی سازی صحبتهای مهمی را مطرح کرد که اهم آن را در ادامه می خوانید. صحبتهای او ظاهراً با مخاطب خاص مطرح شده که مخاطب او یکی از تیم های لیگ برتری است که اخیراً سر و صدای زیادی هم به پا کرده است و شایعات در خصوص استعفای سرمربی ان تیم زیاد به گوش می رسد.

 

آجورلو گفت:

🔹ما سر بازی‌مان نه رمال می‌آوریم و نه دلال می‌آوریم و نه حاضریم پول زیرمیزی یا روی میز بدهیم؛ بازی جوانمردانه! باید مردانه ورزش کنیم، نه تقلب و دوپینگ و رمال و این موارد…

🔹وقتی به آقای صدری گفتم میخواهم حق تبلیغات محیطی را برای تیم هایمان بگیرم، گفت کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده که این حق برای سازمان لیگ است!
🔹 آقای ساکت هم که پول ثابتی را از شرکت سپاهان می‌گیرند و این همه امکانات را فراهم می‌کنند و به راحتی و با حقوق ۳ برابر، ریگی و مغانلو را از استقلال و پرسپولیس می‌گیرند؛ و اصلا نیازی به این پول ندارند!
🔹ما حق‌مان در بحث تبلیغات محیطی را به تنهایی بدست آوردیم!

🔹باید حق استقلالی‌ها را از صداوسیما بگیریم، زیرا ما تولیدکننده ‌یک محتوا هستیم و از این محتوای ما صدا و سیما و رسانه‌های دیگر اینترنتی درآمد کسب می‌کنند.
🔹چرا پول ما و سایر باشگاه ها را نمی‌دهند؟ مسئولان‌ محترم صدا و سیما! مگر شما پول این سریال هایی که شبها پخش می‌شود را به تهیه کننده اش نمی‌دهید؟

🔹من در این میدان نیامده‌ام که چند عکس با خنده بگیرم و تیم را بدهکار رها کنم و بروم دنبال کار و زندگی‌ خودم. من این باشگاه را به لطف خدا ثروتمند می‌کنم..

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید