کد خبر:13842
پ

حرکت جنجالی دختر فوتبالیست در بی احترامی به مارادونا جهانی شد

تیم فوتبال ویاایش اینترریاس FF روز  شنبه در یک بازی دوستانه مقابل دپورتیوو لا کرونیا در بازی‌های زنان اسپانیا با نتیجه ۱۰-۰  برنده شد. حرکت جنجالی دختر فوتبالیست در بی احترامی به مارادونا جهانی شد پائولا بازیکن ۲۴ ساله این تیم در این دیدار  به تصمیم  یک دقیقه سکوت به خاطر  احترام به مارادونا قبل […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

تیم فوتبال ویاایش اینترریاس FF روز  شنبه در یک بازی دوستانه مقابل دپورتیوو لا کرونیا در بازی‌های زنان اسپانیا با نتیجه ۱۰-۰  برنده شد.

حرکت جنجالی دختر فوتبالیست در بی احترامی به مارادونا جهانی شد

حرکت جنجالی دختر فوتبالیست در بی احترامی به مارادونا جهانی شد

پائولا بازیکن ۲۴ ساله این تیم در این دیدار  به تصمیم  یک دقیقه سکوت به خاطر  احترام به مارادونا قبل از شروع مسابقه سربازد  و درحالیکه همه بازیکنان در حال اجرای این تصمیم بودند روی زمین نشست و پشتش را به جایگاه اصلی کرد.وی در این باره گفت: هم تیمی هایم به من نگاه کردند و خندیدند زیرا آنها می‌دانستند که من این کار  را انجام نمی‌دهم.”

وی افزود: چند روز پیش روز منع خشونت علیه زنان بود و در فوتبال اسپانیا برای این موضوع  این حرکت  انجام نشد و اگر یک دقیقه سکوت برای قربانیان رعایت نشود من حاضر نیستم این کار را  انجام دهم. من از رعایت آن یک دقیقه سکوت برای یک متجاوز، کودک آزار و سو استفاده کننده خودداری می کنم.

داپنا ادامه داد: در این بازی مجبور شدم روی زمین بنشینم و پشتم را برگردانم.

وی در پایان گفت: “برای اینکه یک بازیکن طراز اول باشی علاوه بر توانایی های داخل میدان باید به  ارزش های انسانی هم احترام بگذارید.

کلیدواژه : مارادونا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید