کد خبر:18109
پ

بررسی سخت ترین و آسانترین گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

پس از اعلام زمان برگزاری بازیهای استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا (جزئیات پس از انجام قرعه کشی مشخص خواهد شد) سیدبندی مسابقات نیز اعلام شد و استقلال در سید 3 قرار گرفت و احتمالاً می بایست منتظر یک گروه سخت برای استقلال باشیم.   بررسی سخت ترین و آسانترین گروه استقلال در لیگ […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

پس از اعلام زمان برگزاری بازیهای استقلال در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا (جزئیات پس از انجام قرعه کشی مشخص خواهد شد) سیدبندی مسابقات نیز اعلام شد و استقلال در سید 3 قرار گرفت و احتمالاً می بایست منتظر یک گروه سخت برای استقلال باشیم.

 

بررسی سخت ترین و آسانترین گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا

سید یک: الدحیل قطر، پرسپولیس ایران، الهلال عربستان، شارجه امارات و السد قطر

سید دو: النصر عربستان، تراکتور، شباب الاهلی امارات، الریان قطر و الاهلی عربستان

سید سه: استقلال ایران، استقلال تاجیکستان، گوا هند، الوحدات اردن و پاختاکور ازبکستان

سید چهار: الشرطه عراق، برندگان چهار دیدار پلی آف

 

آسان ترین قرعه استقلال در آسیا

با توجه به سیدبندی فوق، تنها تیمی که در سید 1 قدرتمند به نظر نمی رسد، الشارجه امارات است و از آنجایی که هم گروهی تیم ها از یک کشور نیز ممکن نیست، اگر صدرنشین گروه استقلال، الشارجه امارات باشد اتفاق مثبتی برای این تیم رخ داده است.

در سید 2 نیز به نظر می رسد اگر النصر عربستان در گروه استقلال قرار داشته باشد، این تیم شانس بیشتری برای صعود خواهد داشت چرا که النصر پس از بازی با پرسپولیس، به یکباره دچار افول زیادی شده و تا رده های پائین جدول لیگ عربستان نیز پائین آمده است.

در سید 4 نیز هر تیمی به جط الشرطه عراق می تواند قرعه خوبی برای استقلال به شمار آید.

 

بدین ترتیب، ساده ترین گروهی که استقلال می تواند در آن جای بگیرد با حضور تیمهایی همچون الشارجه، النصر و یک تیم از پلی آف(به جز الشرطه) خواهد بود.

 

سخت ترین قرعه استقلال در آسیا

اما سخت ترین گروهی که استقلال می تواند در آن جای بگیرد جائیست که این تیم مجبور باشد تیم قدرتمند الهلال عربستان با الدحیل قطر را به عنوان تیم سید 1 ببیند.

در سید 2 نیز الریان قطر که شجاع خلیل زاده را در اختیار دارد خطرناک تر از بقیه به نظر می رسد.

در سید 4 نیز الشرطه عراق تیمی زهردار است که در دور قبل، دوبر توانست استقلال را با تساوی متوقف کند اما در صورت صعود العین از مرحله پلی آف، این تیم خطرناک تر از الشرطه به نظر می رسد.

 

سخت ترین گروه ممکن برای استقلال عبارت است از : الهلال الریان استقلال، العین

 

پخش زنده قرعه کشی لیگ قهرمانان آسیا در مرحله گروهی از سایت بتاکاپ انجام خواهد شد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید