کد خبر:22329
پ

بازنده مثل پدیده | قاسمی نژاد برای مشهدی ها بازی نمی کند

در حالی که همه چیز برای انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال مهیا بود، به نظر می رسد کارشکنی باشگاه مشهدی در این زمینه مانع از این انتقال شد اما به نظر می رسد این کارشکنی نه تنها خیری برای مشهدی ها نداشت بلکه آنها در این زمینه متحمل ضرر هم شده اند.   بازنده […]

در حالی که همه چیز برای انتقال امین قاسمی نژاد به استقلال مهیا بود، به نظر می رسد کارشکنی باشگاه مشهدی در این زمینه مانع از این انتقال شد اما به نظر می رسد این کارشکنی نه تنها خیری برای مشهدی ها نداشت بلکه آنها در این زمینه متحمل ضرر هم شده اند.

 

بازنده مثل پدیده | قاسمی نژاد برای مشهدی ها بازی نمی کند

بازنده مثل پدیده | قاسمی نژاد برای مشهدی ها بازی نمی کند

پس از اینکه کاهنان حریم سلطان (وزارت ورزش) خواب دیدند که حضور قاسمی نژاد در استقلال در این برهه از صل بیستم به تقویت آبی پوشان منجر خواهد شد، به روش های مختلف تیم مشهدی از انتقال بازیکن 34 ساله خود به استقلال خودداری کرد. این در حالیست که آنها سال گذشته با دستور ماموران سلطان و در فاصله یک هفته مانده به بازی آسیایی شهرخودرو مجبور شدند با اکراه رضایتنامه یحیی گل محمدی را برای پرسپولیسی صادر کنند که تا این لحظه نیز هنوز چک های آن انتقال تسویه نشده است.

اما در ماجرای انتقال قاسمی نژاد به استقلال با وت کشی و بهانه تراشی های متعدد در نهایت چک یک ماهه باشگاه استقلال را قبول نکردند تا مشخص شود در پشت پرده دستوراتی در این زمینه صادر شده بود چرا که این سیاست احمقانه نه تنها به سود پدیده نشد بلکه آنها را هم از لحاظ مالی و هم فنی متضرر خواهد کرد.

 

امین قاسمی نژاد پیشتر عنوان کرده بود اگر مسئولین جدید پدیده در مسیر انتقالش به استقلال سنگ اندازی کنند تا پایان صل بیرون می نشیند و نه برای پدیده بازی می کند و نه به تیم دیگری می رود و همین مسئله نشان می دهد که نگه داشتن این بازیکن و عدم صدور رضایتنامه برای انتقالش به استقلال از نظر فنی کمکی به پدیده نکرده و نمی کند و مشخص است پشت پرده این لجبازی و سنگ اندازی برای جلوگیری از استقلالی شدن قاسمی نژاد از کجا آب می خورد.

از بعد مالی نیز باشگاه پدیده می توانست سود مالی خوبی از انتقال بازیکن 34 ساله خود به دست بیاورد اما اکنون تا کمتر از 3 ماه دیگر صل به پایان می رسد و قاسمی نژاد بدون پرداخت حتی 1 ریال به باشگاه پدیده می تواند به عنوان بازیکن آزاد به استقلال بپیوندد و در واقع باشگاه پدیده برای اطاعت اوامر حریم سلطان از منفعت مالی بزرگی که پیش رویش بود نیز گذشت تا تحت هر شرایطی این انتقال انجام نشود.

هر چه که هست هدف دوستانی که چد سالی هست فوتبال ایران را مهندسی می کنند، نرسیدن قاسمی نژاد به بازیهای آسیایی استقلال بود؛ همان هدی که در فصل گذشته با کارشکنی باعث شدند داریوش شجاعیان در لیست آسیایی این تیم قرار نگیرد و با عدم تسویه بدهی وینرد شر مانع از حضور بازیکنان جدید این تیم در آسیا شدند.

 

همه این اتفاقات در حالی رخ داد که در تیم رقیب که اتفاقاً محبوب حریم سلطان نیز هست، بدون کوچکترین مشکلی رضایتامه فرشاد فرجی صادر شد و خبری از عوض کردن حرف ها و دبه کردن در توافق اولیه و دو برابر کردن مبلغ نبود.

 

پی نوشت: روز گذشته صالح مصطفوی دستیار فرهاد مجیدی نیز به این موضوع اشاره کرد که در چند سال گذشته همواره در فصل نقل و انتقالات طوری عمل می شود که این تیم بد بسته شود و امروز بار دیگر مهر تائیدی بر صحبتهای او خورد و ثابت شد دستانی در کار هستند که پول برای تمدید قرارداد تیام و جبارف نداشتند اما 2 برابر آن مبلغ را برای جذب تبریزی،همام طارق، نیومایر و الحاجی گرو خرج کردند. مدیرانی که پول برای پرداخت به پاتوسی نداشتند اما به یکباره به چاه نفت وصل شدند و 8 بازیکن جدید به خدمت گرفتند …

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 20 دیدگاه
  • محسن 19 مارس 2021 / 10:48 ب.ظ

    تف بر این سیاست تبعیض که لنگ را حمایت می کنند و تیم آبی را تضعیف
    روسیاهی به زغال خواهند ماند
    وزیر بی کفایت دوره اش رو به اتمام هست

  • ناشناس 19 مارس 2021 / 7:33 ب.ظ

    تاوقتی وزیرنالایق وبیسوادی مثل سلطانی فرخدانشناس وطرفدارِپوخ پلیس(لنگ)هست وضعیت همینطورخواهدبود.اگه آقای وزیرعرضه داشت نمیذاشت میزبانی هاروازمابگیرند.طرفداری ازلنگ بابی عدالتی،تنهاهنری هست ک وزیرِبی لیاقت داره،بامیدرفتن وزیران بی وجدان وآمدن انسانهای شریف ک حق روب حقداربرسونن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید