کد خبر:40450
پ

واکنش منفی گل‌محمدی به پیشنهاد حضور در یک تورنمنت عربی

🔺یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس برای آماده‌سازی هر چه بیشتر این تیم جهت حضور در مسابقات لیگ برتر بعد از جام‌جهانی 2022 خواهان یک اردوی آماد‌ه‌سازی برای این تیم شده است و در همین راستا کشورهای عمان، امارات و کویت گزینه‌های مدنظر این باشگاه برای برپایی این اردو هستند. در همین راستا از سوی کشور […]

🔺یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم پرسپولیس برای آماده‌سازی هر چه بیشتر این تیم جهت حضور در مسابقات لیگ برتر بعد از جام‌جهانی 2022 خواهان یک اردوی آماد‌ه‌سازی برای این تیم شده است و در همین راستا کشورهای عمان، امارات و کویت گزینه‌های مدنظر این باشگاه برای برپایی این اردو هستند. در همین راستا از سوی کشور عمان به پرسپولیسی‌ها پیشنهاد شده تا در یک تورنمنت چهارجانبه با حضور پلیس عمان، السیب و یکی دیگر از تیم‌های عمانی و … حضور پیدا کنند که البته به نظر می‌رسد این پیشنهاد با استقبال کادر فنی روبه‌رو نشده است.

🔺در شرایط فعلی به نظر می‌رسد که برگزاری اردوی پرسپولیس در کشور امارات محتمل‌تر از سایر گزینه‌ها است و اقداماتی در همین رابطه در حال انجام است تا هماهنگی‌های لازم صورت بگیرد. تمرینات پرسپولیس بعد از بازی با مس کرمان تعطیل شده تا سرخ‌پوشان خستگی بازی‌ها را از تن خارج کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید