کد خبر:20166
پ

فکری خطاب به هواداران استقلال: دنبال بازگشت میلیچ نباشید او جدا شده است!

به گزارش ایلنا، تمرین فوتبال استقلال امروز در حالی برگزار شد  که محمود فکری سرمربی آبی پوشان چندین جلسه را با بازیکنان تیمش در جریان تمرین برگزار شد. فکری که این روزها به دنبال حضور دوباره روز نیمکت استقلال است قصد دارد در صورت ماندن روز نیمکت تغییرات زیادی در ترکیبش برای فصل دوم ایجاد […]

به گزارش ایلنا، تمرین فوتبال استقلال امروز در حالی برگزار شد  که محمود فکری سرمربی آبی پوشان چندین جلسه را با بازیکنان تیمش در جریان تمرین برگزار شد.

فکری که این روزها به دنبال حضور دوباره روز نیمکت استقلال است قصد دارد در صورت ماندن روز نیمکت تغییرات زیادی در ترکیبش برای فصل دوم ایجاد کند.

تمرین استقلال در حالی به پایان رسید که برخی ازهواداران استقلال منتظر خروج فکری از ورزشگاه راه آهن بوده تا با وی صحبت هایی انجام دهند.

فکری به محض اینکه از تمرین خارج شد با سوال هواداران استقلال مواجهه شد این درحالی بود که وی روز گذشته به اعتراضات هواداران استقلال فقط لبخند زد.

فکری خطاب به هواداران استقلال اظهار داشت: من امروز به اینجا آمده‌ام تا پاسخگو سوالات شما شوم.

وی در اولین سوال که در مورد زمان بازگشت احتمالی ملیچ به این بود پاسخ داد ابتدا من باید بگویم که اگر می خواهید در خصوص میلیچ چیزی بدانید از خودم بپرسید شنیدم که کاظم قیم مدیرروابط بین الملل باشگاه گفته که میلیچ با بنده اختلاف دارد ابتدا بگویم ایشان چکاره است که در مورد ملیچ اظهار نظر می کند. ایشان مثل یک آبدارچی در باشگاه فعالیت می کند و در واقع کاری نیست پول میلیچ را باشگاه ندادند. او حتی اخطارهایش را به صورت نامه به باشگاه ارسال کرده و از راه قانونی قراردادش را فسخ کرده و جدا شده است.

وی ادامه داد: در این باره آیا من مگر مقصر هستم.

در این بین برخی از هواداران استقلال شروع به شلوغ کاری کرده که با اعتراض سرمربی استقلال مواجه شده که باعث شد فکری خطاب به هواداران بگوید آیا شما از طرف کسی به اینجا آمده اید که جواب دادند ما همه هواداراستقلال هستیم.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ناشناس 18 فوریه 2021 / 10:24 ق.ظ

    هرچی بازیکن خوبه داره فراری میده چون که بهش گفتن برنامه تاکتیکی نداری خودت گاوی چهارتا گاوم با خودت اوردی وردستت تو باید بری لیگ سه مربی گری کی بیفکر

  • رضا 17 فوریه 2021 / 6:54 ب.ظ

    پول بشار رسن را داشتند ۴۳ سال بدهند اما خارجی های ما یک فصل به زور می مونن چون پولی نیست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید