کد خبر:25517
پ

غول ۱۹۰ سانتی متری و ترسناک برزیلی در الهلال عربستان

بتاکاپ – به نظر می رسد پس از کش و قوس های فراوان تالیسکا مهاجم سابق گوانگژو تمیم خود برای پیوستن به الهلال را گرفته است و این مهاجم خطرناک مقابل استقلال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت.   غول ۱۹۰ سانتی متری و ترسناک برزیلی در الهلال عربستان ستاره […]

بتاکاپ – به نظر می رسد پس از کش و قوس های فراوان تالیسکا مهاجم سابق گوانگژو تمیم خود برای پیوستن به الهلال را گرفته است و این مهاجم خطرناک مقابل استقلال در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان خواهد رفت.

 

غول ۱۹۰ سانتی متری و ترسناک برزیلی در الهلال عربستان

غول 190 سانتی متری و ترسناک برزیلی در الهلال عربستان

ستاره برزیلی گوانگژو در میان پیشنهادهای متعدد خود، الهلال را برگزیده و این انتقال می‌تواند خطرناک‌ترین مثلث هجومی لیگ قهرمانان آسیا را شکل بدهد.

▪️بر اساس ادعای خبرنگار پرتغالی، قرارداد تالیسکا با الهلال تا ۳۰ ژوئن سال ۲۰۲۳ معتبر خواهد بود و این ستاره برزیلی علاوه بر پیش پرداخت ۱٫۵ میلیون یورویی، دستمزد سالانه ۶ میلیون یورو دریافت می‌کند. با این حال رقم پیشنهادی باشگاه النصر کمتر از مبلغ مورد نظر تالیسکا بوده است.

▪️شبکه MEGفوتبال ترکیه هم این گزارش را تأیید کرده و از توافق دو ساله تالیسکا با الهلال خبر داده است.

 

آمار عملکرد تالیسکا مهاجم بریلی الهلال

مهاجم ۲۷ ساله و ۱۹۰ سانتی متری سابق گوانگژو در ۲۵۶ بازی خود در رقابتهای رسمی مختل ۱۰۰ گل و ۳۳ پاس گل از خود بر جای گذاشته که یک عملکرد قابل قبول برای او به شما می رود. او در سال ۲۰۱۹ با رقم ۳۰ میلیون دلار از بنفیکا به گوانگژو پیوست که یک رکورد در فوتبال چین محسوب می شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید