کد خبر:19602
پ

شوک به استقلال در آستانه بازی با سپاهان | مهدی قایدی در راه پرتغال

مهدی قایدی در آخرین مصاحبه‌ای که انجام داده عنوان کرده اگر مشکلات او حل شود دوست دارد در استقلال بماند. در آخرین مصاحبه او این چنین می‌خوانیم.   شوک به استقلال در آستانه بازی با سپاهان | مهدی قایدی در راه پرتغال «من ساعت ۱۲ همان شب نزد سعادتمند رفتم. آقای سعادتمند آن شب یک […]

مهدی قایدی در آخرین مصاحبه‌ای که انجام داده عنوان کرده اگر مشکلات او حل شود دوست دارد در استقلال بماند. در آخرین مصاحبه او این چنین می‌خوانیم.

 

شوک به استقلال در آستانه بازی با سپاهان | مهدی قایدی در راه پرتغال

شوک به استقلال در آستانه بازی با سپاهان | مهدی قایدی در راه پرتغال

«من ساعت ۱۲ همان شب نزد سعادتمند رفتم. آقای سعادتمند آن شب یک کم خسته بود و گفت می‌رویم قطر مسئله را درست می‌کنیم. آمدند قطر صحبت‌ها را کردیم و گفتند که مُهر باشگاه را نداریم. بعد که برگشتیم متأسفانه آقای سعادتمند از سمت خود استعفا کرد. بعد آقای مددی آمد و من مدیربرنامه‌هایم را که به باشگاه می‌فرستم مرتب قول می‌دهند که امروز درست می‌کنیم، فردا درست می‌کنیم! اما واقعاً تمرکز و اعصاب من را به‌هم ریخته‌اند.»
نکته جالب اینکه پرداختی به مهد‌ی قایدی براساس قرارداد قبلی بوده و به نظر می‌رسد قرارداد جدید مهدی قایدی در سازمان لیگ ثبت نشده است.
قول‌هایی از سوی احمد سعادتمند به باشو داده شده بود تا او در جمع آبی‌ها باقی بماند و تهران را ترک نکند اما مدیریت احمد سعادتمند به ثبت قرارداد جدید مهدی قایدی قد نداد و طبیعی باشگاه استقلال پرداختی‌اش به مهدی قایدی براساس همان قرارداد قدیمی باشد. مهدی‌ قایدی یک فصل دیگر با باشگاه استقلال قرارداد دارد و مدیربرنامه‌های او در پرتغال تلاش می‌کند او فوتبالش را در یک تیم پرتغالی ادامه دهد. باشگاه استقلال اعلام کرده برای صدور رضایتنامه مهدی قاید‌ی دست‌کم دو میلیون دلار می‌خواهد.
حالا مهدی قاید‌ی منتظر است دریافتی‌اش در فصل جاری براساس قراردادی باشد که با احمد سعادتمند صحبت کرده است. تغییر قرارداد وریا غفوری به صورت قانونی از سوی باشگاه استقلال انجام شده و قرارداد ۴/۷ میلیاردی او به ۱۴ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده اما این اتفاق در خصوص قرارداد مهدی قایدی صورت نگرفته و به همین خاطر ستاره کوچک آبی‌ها به حرف آمده و حتی در مورد نحوه توزیع غذا در بین استقلالی‌ها صحبت کرده است.
یک بازیکن با دو قرارداد؛ البته یک قرارداد واقعی و یک قرارداد ذهنی است. به نظر می‌رسد این چالش جدید باشگاه استقلال در ماه‌های آینده باشد. مهدی قایدی با توجه به پیشنهادات میلیاردی از تیم‌های خارجی دوست دارد از تیم استقلال دریافتی خوبی داشته باشد. قرارداد قدیمی او کمتر از یک میلیارد تومان است و باور این موضوع برای خیلی‌ها سخت است، از جمله مهدی قاید‌ی.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید