کد خبر:30624
پ

جزئیات قوانین جدید اپلیکیشن بتاکاپ

با تجربه ۳ ماهه اپلیکیشن بتاکاپ، امروز در جایگاهی قرار داریم که می توانیم به گونه بهتری به نیاز کاربران وفادار بتاکاپ پاسخ دهیم. در ادامه لیستی از تغییراتی که در روال برگزاری مسابقات بتاکاپ در شهریور ماه اعمال می شود توجه فرمائید. گفتنیست مسئولیت عدم اطلاع از این قوانین جدید بر عهده کاربر می […]

با تجربه ۳ ماهه اپلیکیشن بتاکاپ، امروز در جایگاهی قرار داریم که می توانیم به گونه بهتری به نیاز کاربران وفادار بتاکاپ پاسخ دهیم. در ادامه لیستی از تغییراتی که در روال برگزاری مسابقات بتاکاپ در شهریور ماه اعمال می شود توجه فرمائید. گفتنیست مسئولیت عدم اطلاع از این قوانین جدید بر عهده کاربر می باشد چرا که هم در اپلیکیشن، هم در اینستاگرام و هم در سایت بتاکاپ، این قوانین اطلاعرسانی شده اند.

 

راهنمای کامل کسب امتیاز در اپلیکیشن بتاکاپ

 

جزئیات قوانین جدید اپلیکیشن بتاکاپ

لیست جوایز شهریور ماه:

۵ نفر اول رده بندی :  نفری ۳۰۰ هزار تومان

۳ نفر در بخش  پیش بینی با قرعه کشی بین ۵۰ نفر برتر پیش بینی: نفری ۱۰۰ هزار تومان

۵ نفر قرعه کشی ۱ میلیون تومانی  نفری ۲۰۰ هزار تومان

۵ نفر قرعه کشی بین همه کاربران اپلیکیشن با جایزه ۲۰۰ هزار تومانی

۱ نفر برنده شکارچی بتامون در سایت با جایزه ۱۰۰ هزار تومانی

۱نفر برنده برترین کاربر در چالش های اینستاگرام با جایزه ۱۰۰ هزار تومانی

۳ کاربر فعال اپ با جایزه ۵۰ هزار تومانی

۱ نفر پرتراکنش ترین کاربر فروشگاه اپ: با جایزه ۱۰۰ هزار تومانی

 

تبدیل امتیاز به سکه

برای ان دسته از کاربرانی که در طول یک ماه امتیاز جمع کرده اند اما در بین نفرات برتر قرار ندارند، نیز خبر خوشی داریم. این دسته از کاربرا نمی توانند با مراجعه به فروشگاه بتاکاپ بخش متفرقه، به ازای هر ۵۰ هزار امتیاز، ۱۵۰۰ سکه رایگان دریافت کنند. و امتیازات خود را به سکه تبدیل کنند. این امکان برای تسهیل در روال جمع آوری سکه برای دریافت جوایزی که به ۵۰۰۰ سکه نیاز دارند، فراهم شده است و ارزش کسب امتیاز در طول یک دوره رقابت را بیشتر می کند چرا که از حالا به بعد کسب امتیاز فقط برای ۵ نفر اول معنا پیدا نمی کند و سایر شرکت کننده ها نیز می توانند با بالا بردن امتیازات ماهانه خود، آن را به سکه تبدیل کنند.

 

افزایش تعداد مسابقات برای پیش بینی

با توجه به درخواست کاربران مبنی بر قرار دادن پیش بینی های بیشتر در اپ بتاکاپ، شما می توانید هر هفته بالغ بر ۲۰ مسابقه فوتبال خارجی و داخلی را پیش بینی کنید و بر تعداد سکه ها و امتیازات خود بیافزائید.

 

مسابقه خطچین

علاقه مندان به کسب امتیاز بیشتر برای رده بندی امتیازات، می توانند در شهریور روی مسابقه خط چین حساب ویژه ای باز کنند چرا که مراحل این قسمت از اپلیکیشن افزایش پیدا خواهد کرد.

 

حذف چرخونه طلایی و بازگشت چالش طلایی

با توجه به از بین رفتن رقابت بین کاربران در چرخونه طلایی، این چرخونه از شهریورماه حذف شد و بار دیگر چالش طلایی در ساعت محدودی در روز جمعه فعال خواهد شد. ورودی چالش طلایی ۱۰۰۰ سکه خواهد بود و ۱۰۰۰۰ سکه و ۱۰۰۰۰ امتیاز هر جمعه بین کاربران برنده تقسیم می شود.

 

تغییر در جوایز چرخونه شانس

جوایز چرخونه شانس با تغییراتی مواجه خواهند شد که مشاهده خواهید کرد. از ارسال پیام به ادمین اینستا برای واریز جوایز خودداری کنید چرا که به نوبت جوایز به حساب شما واریز می شود.

 

تغییر در قوانین کد بتامون

۲ کد بتامون در مطالب سایت قرار داده می شود. اولی در مطلب روزانه و دومی در یکی از لینکهایی که پست های روزانه قرار می گیرد(ممکن است تاریخ پست برای قدیم باشد) قرار خواهد گرفت.

هدف از اینکار، جلوگیری از استرس روی کاربران و تلاش بیشتر برای پیدا کردن کدها است.

 

چالش های اینستاگرام

در چالش های اینستاگرام روزانه نیز کاربری که بیشترین حدس درست را بزند، برنده پایان ماه خواهد بود.

 

کاربر فعال

کاربر فعال به کاربری گفته می شود که در طول ماه در همه بخش های اپلیکیشن فعالیت چشمگیر داشته باشد. مسلماً از بین همه کاربران فعال نمی توان همه را به عنوان برنده انتخاب کرد در نتیجه فعالترین آنها با توجه به عملکردشان انتخاب خواهد شد.

 

فوتبال فانتزی

گروهی در واتساپ برای فوتبال فانتزی ایجاد می شود که هر هفته، نفراتی که مجوز حضور در کاپ و لیگ را دریافت کرده اند به این گروه دعوت می شوند و موارد بیشتر در آن توضیح داده خواهد شد. از موارد مهم در این گروه، گزارش لحظه ای بازیها و بحث و تبادل نظر بین کاربران برای نتایج و پیش بینی بهترین ترکیب ممکن برای فوتبال فانتزی است.

 

روش های کسب امتیاز و سکه رایگان

شما می توانید از روش های مختلفی که در ماههای قبل بیان شد، به جمع کردن سکه و امتیاز رایگان بپردازید. از جمله این موارد می توان به کد دعوت، اسکرین از امتیاز و ستاره در گوگل پلی و کافه بازار، مسابقه خط چین، چالش رایگان، شرکت در چالش های اینستاگرام، نظرسنجی، خرید از فروشگاه (۱۰۰۰ امتیاز و ۵۰۰ سکه به ازای هر خرید)، چالش طلایی، پیش بینی مسابقات، چالش های فوتبالی، مسابقه فوتبالی، کد بتامون در سایت و …. کسب امتیاز و سکه کنید و رده خود در جدول را بهبود ببخشید.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • موسی اهوازی 1 شهریور 1400 / 1:18 بعد از ظهر

    ۶۳۴۱۲

  • معصومه صادقزاده 1 شهریور 1400 / 1:03 بعد از ظهر

    ۶۳۴۱۲

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید