کد خبر:30624
پ

جزئیات قوانین جدید اپلیکیشن بتاکاپ

با تجربه ۳ ماهه اپلیکیشن بتاکاپ، امروز در جایگاهی قرار داریم که می توانیم به گونه بهتری به نیاز کاربران وفادار بتاکاپ پاسخ دهیم. در ادامه لیستی از تغییراتی که در روال برگزاری مسابقات بتاکاپ در شهریور ماه اعمال می شود توجه فرمائید. گفتنیست مسئولیت عدم اطلاع از این قوانین جدید بر عهده کاربر می […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

با تجربه ۳ ماهه اپلیکیشن بتاکاپ، امروز در جایگاهی قرار داریم که می توانیم به گونه بهتری به نیاز کاربران وفادار بتاکاپ پاسخ دهیم. در ادامه لیستی از تغییراتی که در روال برگزاری مسابقات بتاکاپ در شهریور ماه اعمال می شود توجه فرمائید. گفتنیست مسئولیت عدم اطلاع از این قوانین جدید بر عهده کاربر می باشد چرا که هم در اپلیکیشن، هم در اینستاگرام و هم در سایت بتاکاپ، این قوانین اطلاعرسانی شده اند.

 

 

راهنمای کامل کسب امتیاز در اپلیکیشن بتاکاپ

 

جزئیات قوانین جدید اپلیکیشن بتاکاپ

لیست جوایز مهر ماه

۵ نفر اول رده بندی :   نفر اول : ۸۰۰ هزار تومان   نفر دوم : ۵۰۰ هزار تومان    نفر سوم: ۳۰۰ هزار تومان    نفر چهارم: ۱۵۰ هزار تومان         نفر پنجم: ۱۰۰ هزار تومان

۳ نفر برتر پیش بینی هر ده روز به ترتیب نفری : ۳۰، ۲۰، ۱۰ هزار تومان   (هر ده روز، ۳ نفر برتر در رده بندی پیش بینی مشخص می شود و امتیازات ۰ و رقابت در بخش پیش بینی مجدداً از اول شروع خواهد شد.)

۳ نفر قرعه کشی ۳ میلیون تومانی  نفری ۱ میلیون تومان

۱۰ نفر قرعه کشی بین همه کاربران اپلیکیشن با جایزه ۳۰ هزار تومانی

۳ کاربر فعال اپ با جایزه ۳۰ هزار تومانی

۱ نفر پرتراکنش ترین کاربر فروشگاه اپ: با جایزه ۱۰۰ هزار تومانی

جایزه هفتگی برای نفر برتر فوتبال فانتزی هر هفته بین ۳۰ تا ۱۰۰ هزار تومان

 

۵۰ نفر اول چطور خوشحال می شوند؟

اضافه شدن ۱۰۰۰ سکه به نفر ششم تا پانزدهم

اضافه شدن ۷۰۰ سکه برای نفر شانزدهم تا بیست و پنجم

اصافه شدن ۴۰۰ سکه برای نفر بیست و ششم تا سی و پنجم

اضافه شدن ۲۰۰ سکه برای نفر سی و ششم تا پنجاهم

*** توجه این سکه ها پس از پایان هر دوره با درخواست کاربر به ادمین اینستاگرام (betacupa@) حداکثر تا ۳ روز پس از شروع ماه جدید به حساب وی واریز می شود در غیر اینصورت، واریز سکه، برای کاربر منتفی خواهد شد. سکه ها تنها به نام کاربری که در ۵۰ نفر برتر قرار دارد، اهدا می شود و نه اکانت های دیگر کاربر.

از مهرماه جایزه با عنوان شکارچی بتامون نخواهیم داشت. (از اواسط شهریور این عنوان لغو شد)

 

تبدیل امتیاز به سکه

برای ان دسته از کاربرانی که در طول یک ماه امتیاز جمع کرده اند اما در بین نفرات برتر قرار ندارند، نیز خبر خوشی داریم. این دسته از کاربرا نمی توانند با مراجعه به فروشگاه بتاکاپ بخش متفرقه، به ازای هر ۵۰ هزار امتیاز، ۱۵۰۰ سکه دریافت کنند. و امتیازات خود را به سکه تبدیل کنند. این امکان برای تسهیل در روال جمع آوری سکه برای دریافت جوایزی که به ۵۰۰۰ سکه نیاز دارند، فراهم شده است و ارزش کسب امتیاز در طول یک دوره رقابت را بیشتر می کند چرا که از حالا به بعد کسب امتیاز فقط برای ۵ نفر اول معنا پیدا نمی کند و سایر شرکت کننده ها نیز می توانند با بالا بردن امتیازات ماهانه خود، آن را به سکه تبدیل کنند.

 

افزایش تعداد مسابقات برای پیش بینی

با توجه به درخواست کاربران مبنی بر قرار دادن پیش بینی های بیشتر در اپ بتاکاپ، شما می توانید هر هفته بالغ بر ۲۰ مسابقه فوتبال خارجی و داخلی را پیش بینی کنید و بر تعداد سکه ها و امتیازات خود بیافزائید.

 

مسابقه خطچین

علاقه مندان به کسب امتیاز بیشتر برای رده بندی امتیازات، می توانند در شهریور روی مسابقه خط چین حساب ویژه ای باز کنند چرا که مراحل این قسمت از اپلیکیشن افزایش پیدا خواهد کرد.

 

حذف چرخونه طلایی و بازگشت چالش طلایی

با توجه به از بین رفتن رقابت بین کاربران در چرخونه طلایی، این چرخونه از شهریورماه حذف شد و بار دیگر چالش طلایی در ساعت محدودی در روز جمعه فعال خواهد شد. ورودی چالش طلایی ۱۰۰۰ سکه خواهد بود و ۱۰۰۰۰ سکه و ۱۰۰۰۰ امتیاز هر جمعه بین کاربران برنده تقسیم می شود.

 

تغییر در جوایز چرخونه شانس

جوایز چرخونه شانس با تغییراتی مواجه خواهند شد که مشاهده خواهید کرد. از ارسال پیام به ادمین اینستا برای واریز جوایز خودداری کنید چرا که به نوبت جوایز به حساب شما واریز می شود.

 

کاربر فعال

کاربر فعال به کاربری گفته می شود که در طول ماه در همه بخش های اپلیکیشن فعالیت چشمگیر داشته باشد. مسلماً از بین همه کاربران فعال نمی توان همه را به عنوان برنده انتخاب کرد در نتیجه فعالترین آنها با توجه به عملکردشان انتخاب خواهد شد.

 

فوتبال فانتزی

گروهی در واتساپ برای فوتبال فانتزی ایجاد می شود که هر هفته، نفراتی که مجوز حضور در کاپ و لیگ را دریافت کرده اند به این گروه دعوت می شوند و موارد بیشتر در آن توضیح داده خواهد شد. از موارد مهم در این گروه، گزارش لحظه ای بازیها و بحث و تبادل نظر بین کاربران برای نتایج و پیش بینی بهترین ترکیب ممکن برای فوتبال فانتزی است.

 

روش های کسب امتیاز و سکه رایگان

شما می توانید از روش های مختلفی که در ماههای قبل بیان شد، به جمع کردن سکه و امتیاز رایگان بپردازید. از جمله این موارد می توان به کد دعوت، اسکرین از امتیاز و ستاره در گوگل پلی و کافه بازار، مسابقه خط چین، چالش رایگان، شرکت در چالش های اینستاگرام، نظرسنجی، خرید از فروشگاه (۱۰۰۰ امتیاز و ۵۰۰ سکه به ازای هر خرید)، چالش طلایی، پیش بینی مسابقات، چالش های فوتبالی، مسابقه فوتبالی، کد بتامون در سایت و …. کسب امتیاز و سکه کنید و رده خود در جدول را بهبود ببخشید.

دیدگاه کاربران 14 دیدگاه
 • علیرضا 4 مهر 1400 / 9:02 بعد از ظهر

  سلام. چرا برای فروش سکه تعداد سکه ها رو افزایش دادید اما پول واریزی همون مبلغه؟ قبلا ۱۵۰۰ سکه رو ۸۰۰۰ تومن می دادید الان شده ۲۰۰۰ سکه با همون ۸۰۰۰ تومن. نکنه بالا رفتن دلار روی قیمت سکه بتاکاپ هم تاثیر گذاشته.

  • admin 5 مهر 1400 / 8:32 قبل از ظهر

   سلام. چرا نمیپرسید چرا جوایز رو افزایش دادیم؟ طبیعیه وقتی میزان جوایز افزایش پیدا میکنه، برخی هزینه ها هم افزایش پیدا می کنن

   • حسین 5 مهر 1400 / 3:54 بعد از ظهر

    سلام. ممکنه حالا که جایزه مهرماه رو زیاد کردید مثل اون جایزه یک میلیونی که قبلا به یک نفر می دادید و الان مبلغ ۲۰۰ هزار تومان به پنج نفر میدید، جایزه نفرات برتر امتیازات رو هم الان بین ده نفر برتر پخش کنید. اینجوری هم نفرات بیشتری برنده میشن هم نفرات بیشتری خوشحال میشوند. مطمینم خیلیا دوست دارند این اتفاق بیافتد و رقابت هم جذاب تر میشه چون احتمال اینکه طرف بین نفرات برتر باشه بیشتر میشه

    • admin 5 مهر 1400 / 3:56 بعد از ظهر

     این ماه رو که اعلام کردیم شرایطش رو ولی از ماه آبان حتما پیشنهاد شما رو اجرایی میکنیم

 • موسی اهوازی 4 مهر 1400 / 4:17 قبل از ظهر

  سلام. خسته نباشید میگم خدمت ادمین های عزیز. واقعا کار سختی دارید همش باید با کاربرها جر و بحث کنید.خودم هم چندین بار باهاتون جر و بحث داشتم ولی به اشتباهم پی بردم. منم بعضی اوقات مثل آقا محمد فکر میکردم که شما رفیق بازی میکنید و از این فکرهای خراب و منفی ولی به اشتباهم پی بردم و ازتون معذرت خواهی میکنم.خواستم به داداش محمد بگم که داری اشتباه فکر میکنی.واقعا ادمین ها کارشون رو بدرستی انجام میدن اگه هم اشتباه صورت بگیره مطمئن باش سهوی هستش و عمدی کاری رو انجام نمیدن.به جان تک پسرم من هفته اول فوتبال فانتزی اول شدم یکروز بعد پول ریختن بحسابم.جان پسرم رو خوردم که باور کنی.

  • admin 4 مهر 1400 / 7:40 قبل از ظهر

   این خصلت طبیعی ادماس که وقتی موفق نمیشن یا جایی برنده نمیشن دنبال مقصر می گردن و شروع به اتهام زنی میکنن . توی تیمای فوتبال هم همینطوره . فقط یک تیم قهرمان میشه. تیمی که نتونسته قهرمان بشه مدام به تیمی که قهرمان شده اتهام میزنه که وزارت و فدراسیون و داور و … از شما حمایت کردن. اینجا هم طرف یک ماه توی رقابت بوده و در نهایت برنده نشده میاد ما رو زیر سوال میبره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید