کد خبر:13212
پ

جدول گلزنان لیگ برتر ایران فصل ۹۹/۱۴۰۰

با ادامه بازی های این هفته لیگ برتر در فصل ۹۹/۱۴۰۰ لیگ بیستم، مهاجمین تیمها تلاش خود برای رسیدن به صدرجدول آقای گلی لیگ را انجام دادند و بدین ترتیب تا اینجای کار، سجاد شهباززاده از سپاهان در صدر جدول گلزنان لیگ برتر ایران ۹۹/۱۴۰۰ قرار گرفته است. به نظر شما در جدول آقای گل […]

با ادامه بازی های این هفته لیگ برتر در فصل ۹۹/۱۴۰۰ لیگ بیستم، مهاجمین تیمها تلاش خود برای رسیدن به صدرجدول آقای گلی لیگ را انجام دادند و بدین ترتیب تا اینجای کار، سجاد شهباززاده از سپاهان در صدر جدول گلزنان لیگ برتر ایران ۹۹/۱۴۰۰ قرار گرفته است. به نظر شما در جدول آقای گل لیگ ۹۹ ۰۰ بیستم چه کسی کفش طلا را خواهد برد؟

 

برنامه بازی های لیگ برتر

 

پخش زنده فوتبال

 

جدول گلزنان لیگ برتر ایران فصل ۹۹/۱۴۰۰

شما می توانید هر هفته با مراجعه به این صفحه در سایت بتاکاپ، عملکرد مهاجمین لیگ برتر را در دقت شوت و گلزنی بررسی نمائید. به نظر شما جدول گلزنان ایران ۱۴۰۰ چه کسی آقای گل می شود؟

 

تاریخ به روزرسانی: ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

جدول گلزنان لیگ برتر ایران فصل 99/1400هر هفته جدول گلزنان لیگ برتر ایران در همین صفحه به روز خواهد شد.

دیدگاه کاربران 13 دیدگاه
 • MHA 29 دی 1399 / 7:27 بعد از ظهر
  2 3

  ازسپاهانیا خوشم نمیتدولی شهباززاده عالیه.

 • پارسا 26 دی 1399 / 5:03 بعد از ظهر
  1 5

  خب…ایشالله گل گهر و ژنرال با اون تیم عالی که چیده و همینطور گادوین منشا عزیز پوز همتون رو به خاک خواهد مالید…نه پرسپولیس نه استقلال و نه حتی تراکتور!فقط و فقط گل گهر…عشقه…عشق…

 • محمد حسن پناهی گنهرانی 23 دی 1399 / 9:33 بعد از ظهر
  1 1

  دوستان دارکو بیدوف راهم از ذوب آهن از یاد نبرید اون الان بعد از منشاه بهترین بازیکن خارجی لیگ است من ذوب آهن را دوست ندارم ولی روی اون چیز های زیادی دیدم امسال هم ۴ گل زده اما تو این جدول نیست اما امسال ۳ پاس گل داده اون فصل پیش در ذوب آهن اون طور که من دیدم با مطهری تعداد گل هایش یکی هردو هم اون طور که من دیدم هردو شان هم پار سال در ذوب آهن یک فصل بازی کردند دارکو بیدوف نیم فصل دوم و مطهری که الان دارد در استقلال بازی میکند نیم فصل اول بازی میکرد آنها پارسال در ذوب آهن ۵ گل زدند و امسال دارکو بهتر هم کارکرده اون طور که من در سایت فوتبالی خواندم اون پارسال فقط ۵ بازی هم برای ذوب انجام داده بود و امسال فقط یک بازی بیشتر بازی کرده و کل فصل مصدوم بوده .

 • عیوض اوجاقی 16 دی 1399 / 9:22 بعد از ظهر
  4 5

  بازیکن تراکتورتصویرنداره چشماتن اینم نمینه

 • ناشناس 11 دی 1399 / 3:42 بعد از ظهر
  7 7

  تراکتور بسمه الله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید