کد خبر:5531
پ

آیا دربی ۹۳ به عنوان یک شکست برای پرسپولیس ثبت شد؟

پس از پایان ضربات پنالتی دربی ۹۳ بین استقلال و پرسپولیس و صعود استقلال به فینال، بسیاری از هواداران این تیم به خیال شکسته شدن طلسم ۹۱۰ دقیقه نبردن پرسپولیس به جشن و پایکوبی پرداختند و تعداد بردهای استقلال در دربی را به عدد ۲۷ رساندند اما قانون فوتبال در این زمینه نظر دیگری دارد. […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

پس از پایان ضربات پنالتی دربی ۹۳ بین استقلال و پرسپولیس و صعود استقلال به فینال، بسیاری از هواداران این تیم به خیال شکسته شدن طلسم ۹۱۰ دقیقه نبردن پرسپولیس به جشن و پایکوبی پرداختند و تعداد بردهای استقلال در دربی را به عدد ۲۷ رساندند اما قانون فوتبال در این زمینه نظر دیگری دارد.

 

آیا دربی ۹۳ به عنوان یک شکست برای پرسپولیس ثبت شد؟

آیا دربی 93 به عنوان یک شکست برای پرسپولیس ثبت شد؟

بر طبق قوانین فیفا، ضربات پنالتی در تورنمنت ها تنها مشخص کننده تیم صعودکننده به دور بعد است و به عنوان شکست یا پیروزی در تاریخچه تقابل های رو در روی دو تیم ثبت نمی شود و بر همین اساس، تعداد بردهای استقلال در ترایخچه دربی همان ۲۶ و تعداد بردهای پرسپولیس در عدد ۲۴ باقی ماند و استقلالی ها می بایست احتمالاً تلاش خود برای شکست طلسم ۹۱۰ دقیقه نبردن پرسپولیس در دربی سوپرجام دوچندان کنند که کار به ضربات پنالتی کشیده نشود.

دیدگاه کاربران 4 دیدگاه
 • ۶در۴ واقعی 9 شهریور 1399 / 7:52 بعد از ظهر

  آخی کیسه کشا دنبال نتیجه واقعی هستین این بازی مساوی َشد تمام
  تو دربی های رسمی ۲۴ به ۲۳ عقبین بنا به منطق خودتون که ۴ جعلی ساختین باهاش بازیهای دوستانه ارزشی نداره خخخ

 • تاج 8 شهریور 1399 / 9:17 بعد از ظهر

  پس با این حساب پیروزی بجای ۲۴برد ۲۲برد داره چون دوتا از بردهاش پنالتی حذفی بوده! بازهم زیر تشریف دارند اونم با اختلاف ۴بازی!!!

 • آبی دل 8 شهریور 1399 / 2:14 بعد از ظهر

  بللللللللللله باید برای لنگ پلیس شکست مقابل تاج ثبت بشه چون اون تیمی که رفت فینال استقلال بود نه لنگ پرسیدن داره اخه هههههه

 • آبی دل 8 شهریور 1399 / 2:01 بعد از ظهر

  به امید خدا باز هم آبی سرور لنگ ،اینبار دیگه میکوبیمتون لنگی های بی ارزش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید