کد خبر:11533
پ

ادعای جنجالی پیشکسوت استقلال در مورد محمود فکری: هفته دوم را نمی بیند!

احمد منشی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: محمود فکری در حال حاضر سرمربی استقلال است و به نظرم من با وضعیتی که تیم دارد، حضور این مربی به بازی دوم هم نمی‌کشد. تیم استقلال تا اینجای کار ثبات مشخصی نداشته است و همه چیز به‌هم ریخته است و در […]

احمد منشی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت گفت: محمود فکری در حال حاضر سرمربی استقلال است و به نظرم من با وضعیتی که تیم دارد، حضور این مربی به بازی دوم هم نمی‌کشد. تیم استقلال تا اینجای کار ثبات مشخصی نداشته است و همه چیز به‌هم ریخته است و در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. باید دید فکری و کادر فنی‌اش چه عملکردی دارند اما من چشمم به موفقیت استقلال در فصل آینده لیگ برتر آب نمی‌خورد.

ادعای جنجالی پیشکسوت استقلال در مورد محمود فکری: هفته دوم را نمی بیند!

ادعای جنجالی پیشکسوت استقلال در مورد محمود فکری: هفته دوم را نمی بیند!
او ادامه داد:‌ الان با توجه به شرایطی که برای استقلال پیش آمده، بازیکنانی که در تیم حضور دارند و تیمی که بسته شده است، هنوز نمی‌توان روی آن حساب ویژه‌ای باز کرد. همه چیز به‌هم ریخته است اما امیدوارم محمود فکری این بهم‌ریختگی را درست کند اما من به شرایط استقلال امیدوارم نیستم. این که هر چند وقت یک بار مربی و مدیرعامل عوض شود، برای استقلال واقعا شرم‌آور است.
منشی‌زاده در مورد شرایط کادر مدیریت گفت: شما به هیچ عنوان نمی‌توانید درباره کادر مدیریت صحبت کنید. من احساس می‌کنم درک متقابلی میان کادر مدیریت و کادر فنی وجود ندارد و باید بررسی کرد این کادر مدیریت چقدر صلاحیت حضور در این منصب را دارد و با چه تاریخ و پیشینه‌ای به استقلال آمده است. در این شرایط هم برای مدیریت استقلال نمی‌توان سراغ پیشکسوت‌ها رفت چون شرایط برای باشگاه خیلی غیرقابل پیش‌بینی و سخت است.
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال افزود: در این وسط کسی که بیش‌ترین ضرر را از این شرایط می‌کند، هوادار است. استقلال در این میان باید چه کند تا دل هواداران را شاد کند؟ الان چندین سال است که هواداران طعم قهرمانی را نچشیده‌اند. پرسپولیس در این مدت ۴ سال پشت سر هم قهرمان لیگ برتر شد و این در حالی است که در سال‌های پیش، این قهرمانی‌ها هیچ وقت رخ نداده بود. تا الان هیچکسی نتوانسته برای استقلال نتیجه مثبتی را رقم بزند. الان محمود فکری خواسته تا تیم را ارتقا بدهد اما با یک اتفاق بد همه چیز بهم می‌خورد.
او در ادامه اضافه کرد: شما فرض کنید یک بازیکن بگوید من ۵ میلیارد پول می‌خواهم. سوال من این است که این پول‌هایی که مطالبه می‌شود، از کجا تامین می‌شود؟ در ادامه ۲۰۰ میلیون تومان به آن بازیکن می‌دهند و بقیه پول آن، طلبش از باشگاه می‌شود. کسی برای باشگاه دل نمی‌سوزاند. باید دید وضعیت استقلال به کجا ختم خواهد شد. به نظر من تا زمانی که آبی‌پوشان خودشان را به زمین بازی نرسانند، نمی‌توان قضاوت مطلقی را انجام داد. باید چند هفته از مسابقات بگذرد تا در مورد این تیم نظر داد. اگر نتایج خوب و با کیفیت شد، محمود فکری و دستیارانش شاکله تیم را حفظ کنند تا بشود به موفقیت استقلال امیدوار بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید