کد خبر:42333
پ

Reset Factory پرسپولیس به دوران قبل از لوکادیا

تیم فوتبال پرسپولیس دوران سختی را پس از خروج ناگهانی یورگن لوکادیا از ایران سپری می کند. برخی معتقدند این تیم دوباره به روزهای ابتدایی فصل بازگشته که تیم یحیی به سختی موقعیت گل ایجاد می کرد و شانس های گل کمی در بازی های این تیم دیده می شد. با نگاهی به دو بازی […]

تیم فوتبال پرسپولیس دوران سختی را پس از خروج ناگهانی یورگن لوکادیا از ایران سپری می کند. برخی معتقدند این تیم دوباره به روزهای ابتدایی فصل بازگشته که تیم یحیی به سختی موقعیت گل ایجاد می کرد و شانس های گل کمی در بازی های این تیم دیده می شد.

با نگاهی به دو بازی اخیر پرسپولیس مقابل استقلال و پیکان که پس از جدایی لوکادیا برگزار شده به سادگی می توان دریافت که تعداد موقعیت های گل پرسپولیس در جریان بازی در هر دو بازی به اندازه انگشتان یک دست هم نبوده است. این تیم دو گل مقابل استقلال به ثمر رساند که هر دو گل ماحصل ضربات شروع مجدد بوده و سرمربی پیکان با تیزهوشی و علم به این موضوع که پرسپولیسی ها توان خلق موقعیت در جریان بازی را ندارند، از دادن خطا و ضربه ایستگاهی بی مورد به این تیم اجتناب کرد تا نه تنها پرسپولیس را در گلزنی ناکام کرده باشد بلکه اگر کمی خوش شانس تر بود، می توانست از حفره های عمیق خط دفاعی این تیم هم استفاده کند و به عنوان تیم پیروز، این مسابقه را به پایان برساند.

تیم سایپنتو در دربی 99 همانقدر که در دادن خطا و کرنر به پرسپولیس ناشیانه عمل کرد، اما در حملات خود بارها توانست خط دفاعی از هم گسیخته پرسپولیس را در زمین و هوا باز کند که ماحصل آن دو گل بود و چند گل دیگر نیز می توانست باشد!

در مجموع به نظر می رسد جدایی لوکادیا نه تنها به لحاظ فنی بلکه به لحاظ روحی نیز ضربه سختی به تیم پرسپولیس وارد کرده و به نوعی اعتماد به نفس تیمی این تیم کاهش پیدا کرده است. به طوری که تا پیش از این بازیکنان و هواداران این تیم خیالشان راحت بود که لوکادیا قادر است از موقعیت های سخت یک گل بسازد اما این روزها پرسپولیس بدون مهاجم شش دانگ مجبور به تحمل فرصت سوزی های مهدی عبدی، پاکدل و مصدومیت های سریالی شیخ دیاباته است!

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید