کد خبر:26496
پ

پخش زنده لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ از اپلیکیشن بتاکاپ

همانطور که می دانید از ۸ خرداد بازیهای لیگ ملتهای والیبال آغاز خواهد شد و تیم ملی ایران در این دوره از رقابتها می بایست به ما حریفان قدرتمند خود برود. اگر به هر دلیلی قادر به تماشای این بازیها از تلویزیون یا ماهواره نیستید، پخش زنده بازیهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۲۱ از اپلیکیشن بتاکاپ […]

همانطور که می دانید از ۸ خرداد بازیهای لیگ ملتهای والیبال آغاز خواهد شد و تیم ملی ایران در این دوره از رقابتها می بایست به ما حریفان قدرتمند خود برود. اگر به هر دلیلی قادر به تماشای این بازیها از تلویزیون یا ماهواره نیستید، پخش زنده بازیهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۲۱ از اپلیکیشن بتاکاپ به طور رایگان انجام خواهد شد. با نگاهی به اسامی بازیکنان تیم ملی والیبال ایران می توان حدس زد احتمالا نتایج خوبی در انتظار تیم ملی در این تورنمنت خواهد بود.

 

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

 

ساعت بازی های تیم ملی ایران در لیگ ملتهای والیبال ۲۰۲۱

 

پخش زنده لیگ ملت های والیبال ۲۰۲۱ از اپلیکیشن بتاکاپ

پخش زنده بازیهای لیگ ملتهای والیبال 2021 از اپلیکیشن بتاکاپ
پخش زنده بازیهای لیگ ملتهای والیبال ۲۰۲۱ از اپلیکیشن بتاکاپ

 

مرحله اول این بازیها در یک گروه ۱۶ تیمی برگزار می شود و برنامه بازی های تیم ایران در لیگ ملتهای والیبال به صورت فشرده تنظیم شده است که تقریباً هر روز می بایستبه مصاف رقبای خود برود. با توجه به اینکه پخش زنده VNL 2021 با محدودیت هایی مواجه است، شما می توانید علاوه بر بازیهای تیم ملی ایران، سایر بازیهای تیمهای مختلف را نیز در اپلیکیشن بتاکاپ تماشا کنید.

کلیدواژه : پخش زندهوالیبال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید