کد خبر:34248
پ

چطور در اپلیکیشن بتاکاپ سکه رایگان کسب کنم | امتیازات بتاکاپ به چه دردی می خورند؟

با توجه به سوالات کاربران در خصوص اینکه سکه رایگان از چه بخش هایی می توان جمع کرد، در ادامه روال کسب سکه و امتیاز در بتاکاپ توضیح داده شده است. چطور در اپلیکیشن بتاکاپ سکه رایگان کسب کنم | امتیازات بتاکاپ به چه دردی می خورند؟   عنوان سکه رایگان پیش بینی فوتبال برای […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

با توجه به سوالات کاربران در خصوص اینکه سکه رایگان از چه بخش هایی می توان جمع کرد، در ادامه روال کسب سکه و امتیاز در بتاکاپ توضیح داده شده است.

چطور در اپلیکیشن بتاکاپ سکه رایگان کسب کنم | امتیازات بتاکاپ به چه دردی می خورند؟

 

عنوانسکه رایگان
پیش بینی فوتبال

برای هر بازی اعلام می شود

چالش رایگان

برای هر سوال مشخص است

نظرسنجی

برای هر نظرسنجی مشخص است

چالش های اینستاگرام

برای هر چالش متفاوت است

فالو پیج اینستاگرام بتاکاپ (betacupa@)

۲۰۰

کامنت در گوگل پلی یا کافه بازار

۲۵۰

استوری و تبلیغ پیج در اکانتهای بالای ۳۰۰ فالوور

۴۰۰

به ازای هر فالو از سمت کاربر

۱۰۰

کامنت در مطالبی که در بخش اخبار داخل اپلیکیشن، سکه رایگان دارند

۲۵۰

شما می توانید از سایر بخشهای بتاکاپ که ورودی دارند نیز سکه جمع کنید مثل : چرخونه شانس، چالش فوتبالی، چالش طلایی، بتاکیو(فعال در نسخه جدید)، دوئل (فعال در نسخه جدید)، فوتبال فانتزی (فعال در نسخه جدید)

 

*** برای کسب سکه رایگان یا هر بخشی از اینستاگرام، حتماً به دایرکت ادمین اینستاگرام بتاکاپ به آدرس betacupa@ پیام دهید.

 

پیشنهاد میکنیم سکه های خود را برای استفاده در نسخه جدید اپلیکیشن بتاکاپ که اوایل هفته پیش رو، منتشر می شود، نگهداری کنید.

 

 

امتیاز در بتاکاپ به چه دردی می خورد؟

با کسب امتیاز شما می توانید در هر ماه در رقابت جدول امتیازی قرار بگیرید و در صورت حضور در بین ۵ نفر برتر در پایان هر ماه، جوایز نقدی بتاکاپ را برنده شوید.

در صورتی که تازه به جمع بتاکاپی ها اضافه شده اید و در اواسط ماه شانسی برای رسیدن به رتبه های بالای جدول امتیازی ندارید و یا تمایلی به رقابت امتیازی ندارید، شما می توانید با کسب امتیاز و تبدیل آن به سکه، از قسمت های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ که نیاز به سکه دارند، استفاده کنید.

در ضمن در نسخه جدید اپلیکیشن بتاکاپ شما می توانید با تبدیل سکه های خود به پول نقد، درآمدزایی خوبی برای خود داشته باشید.

 

پیش بینی مسابقات فوتبال

نکته مهم در پیش بینی مسابقات فوتبال اینکه هر ده روز، درصد همه کاربران ۰ می شود و رقابت برای دوره ده روز بعد آغاز می شود. دوره های هر ماه یکم تا دهم، یازدهم تا بیستم و بیست و یکم تا سی ام هر ماه است. دقت داشته باشید در صورتی که دقیقا نتیجه درست در پیش بینی نتایج را ذکر کنید، کل امتیاز و سکه را دریافت می کنید، در غیراینصورت اگر فقط برنده و بازنده را درست حدس بزنید، ۸۰ درصد امتیاز و سکه در نظر گرفته شده را می برید.

 

جوایز

برای اطلاع از جوایز هر بخش از اپلیکیشن بتاکاپ، به قسمت تاریخچه جوایز مراجعه کنید و بر روی علامت سوال گوشه سمت چپ بزنید. در هر صفحه ای که علامت سوال وجود داشت، توضیحاتی در خصوص روال برگزاری بازیها داده شده است. قوانین را مطالعه کنید تا ابهامی در خصوص بازیها برای شما باقی نماند.

گفتنیست در نسخه جدید اپلییشن بتاکاپ، جوایز به طور آنی و در لحظه به صندوق پیام آنها در اپلیکیشن ارسال می شود و یا امتیاز و سکه در همان لحظه به حسابشان واریز می شود و دیگر خبری از معطلی ۴۸ ساعته برای اعمال جوایز نیست.

دیدگاه کاربران 35 دیدگاه
  • دهقانی 8 مرداد 1401 / 12:01 بعد از ظهر

    سلام خیلی ممنون من خیلی سکه گرفتم
    نام کاربری mahdi90

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید