کد خبر:21072
پ

پرافتخارترین تیم ایران کدام تیم است | مقایسه افتخارات استقلال، پرسپولیس، پاس و سپاهان

در سالهای گذشته بحث در مورد اینکه کدام تیم پرافتخارترین تیم ایران محسوب می شود در بین هواداران تیمهای استقلال، پرسپولیس، سپاهان بالا گرفته است؛ به همین منظور در ادامه نگاه داشته ایم به تعداد کاپ های قهرمانی ۴ تیم پرافتخار فوتبال ایران از بدو تاسیس تاکنون. با بتاکاپ همراه باشید.   جدول لیگ برتر […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

در سالهای گذشته بحث در مورد اینکه کدام تیم پرافتخارترین تیم ایران محسوب می شود در بین هواداران تیمهای استقلال، پرسپولیس، سپاهان بالا گرفته است؛ به همین منظور در ادامه نگاه داشته ایم به تعداد کاپ های قهرمانی ۴ تیم پرافتخار فوتبال ایران از بدو تاسیس تاکنون. با بتاکاپ همراه باشید.

 

جدول لیگ برتر ۱۴۰۱

 

برنامه بازی های لیگ برتر ۱۴۰۱/۱۴۰۲

 

لیست کامل افتخارات و قهرمانی های پرسپولیس

 

لیست کامل افتخارات و قهرمانی های استقلال

 

پرافتخارترین تیم ایران کدام تیم است | مقایسه افتخارات استقلال، پرسپولیس، پاس و سپاهان

بروزرسانی در خرداد ۱۴۰۱

 

 

توضیح ۱: قهرمانی استقلال در سال ۱۳۳۶ که در مسابقاتی در سطح کشور به شکل جام حذفی شرکت کرده، محل اختلاف برخی رسانه ها است؛ اما این قهرمانی که با اهدای کاپ در انتهایش همراه بوده از جمله قهرمانی های معتبر تیم استقلال به حساب می آید. این مسابقات تا چند سال بعد هر سال برگزار می شد اما پس از چند سال منحل شد. اگر بخواهیم نمونه خارجی آن را عنوان کنیم، مثل جام اتحادیه فوتبال انگلیس و جام حذفی انگلیس است که دو جام مجزا با فرمت حذفی و یکسان که در انتها به تیم قهرمان کاپ تعلق می گیرد و کاپ هر دو جام نیز معتبر شناخته می شود.

 

توضیح ۲ : قهرمانی پرسپولیس در انتخابی جام باشگاه های آسیا نیز محل اختلاف برخی رسانه ها است؛ البته در آمار بالا این عنوان لحاظ شده اما اطلاع دقیقی از اهدای کاپ در انتهای مسابقات به تیم صدرنشین وجود ندارد چرا که اصولاً به تیمهایی که در مسابقات انتخابی صدرنشین می شوند، کاپی اهدا نمی شود و لقب قهرمان به آنها داده نمی شود. به عنوان مثال اکنون تیم ملی کره جنوبی یک عنوان قهرمانی به واسطه اول شدن در گروهش در انتخابی جام جهانی کسب نکرده و کاپی به عنوان تیم قهرمان نیز به این تیم اهدا نشده است.

 

مسابقه اینستاگرامی بتاکاپ با جایزه نقدی را از دست ندهید. betacupa@

 

دیدگاه کاربران 123 دیدگاه
  • علیرضا 28 شهریور 1401 / 6:43 بعد از ظهر

    زر نزن بابا شما کیسه کشا اینقدر بدبخت هستید و افتخاراتی ندارید که جام های استانی رو هم جزو افتخارات تون حساب میکنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید