کد خبر:5092
پ

شوک سنگین به پرسپولیس | وحید امیری هم ساز جدایی کوک کرد

در شرایطی که یحیی گل محمدی به دنبال جذب نفرات مدنظر خود برای فصل آتی است، گفته می‌شود وحید امیری نیز در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان است.   جدیدترین اخبار پرسپولیس   لیست خرید پرسپولیس   وحید امیری در آستانه جدایی از پرسپولیس وحید امیری که پیش از این بعد از محرومیت نقل و […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

در شرایطی که یحیی گل محمدی به دنبال جذب نفرات مدنظر خود برای فصل آتی است، گفته می‌شود وحید امیری نیز در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان است.

 

جدیدترین اخبار پرسپولیس

 

لیست خرید پرسپولیس

 

وحید امیری در آستانه جدایی از پرسپولیس

وحید امیری که پیش از این بعد از محرومیت نقل و انتقالات پرسپولیس با توجه به پیشنهادی که از لیگ ترکیه داشت، راهی ترابوزان شده بود اکنون نیز برای دومین بار در آستانه جدایی از این تیم قرار دارد.

 

امیری که بعد از جدایی از پرسپولیس در آن مقطع به شدت مورد هجمه هواداران قرار گرفته بود، خوش شانس بود که برخلاف دیگر بازیکنان همچون فرشاد احمدزاده در بازگشت مجدد به این تیم چندان با انتقاد از سوی هواداران همراه نشد. اکنون اما او بار دیگر در آستانه تصمیمی مهم قرار گرفته است؛ گفته می‌شود امیری بعد از عقد قرارداد با پرسپولیس بندی ۴۰۰هزار دلاری برای جدایی در آن قرار داد که در صورت پرداخت از سوی تیمی خارجی، قادر به جدایی از جمع این تیم خواهد شد.

 

اکنون گفته می‌شود هافبک سرخ‌ها توانسته تیمی را خواهان خود ببیند و در این زمینه رایزنی‌هایی نیز صورت گرفته تا در انتهای فصل با پرداخت بند جداسازی از جمع پرسپولیس جدا شود.

 

طی روزهای اخیر یحیی گل محمدی در تلاش برای جذب نفرات مدنظر خود بوده و اکنون با جدایی احتمالی وحید امیری شاید کار برای او سخت‌تر نیز شود. با این حال شاید دریافت مبلغ ۴۰۰هزار دلاری بابت رضایتنامه امیری بتواند در نقل و انتقالات شرایط را برای مذاکره با نفرات مدنظر پرسپولیس نیز آسانتر کند.

 

از سوی دیگر جدایی وحید امیری برای دومین بار از پرسپولیس شاید یک موضع‌گیری سخت از سوی هواداران را علیه این بازیکن در پی داشته باشد و باید دید او در قبال آن چه تصمیمی خواهد گرفت و شاید هم اعلام این موضوع در شرایط کنونی تنها تحت فشار قرار دادن باشگاه برای دریافت مطالبات گذشته و افزایش مبلغ قرارداد برای فصل آینده باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید