کد خبر:29433
پ

برنامه بازی های ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز

با شروع المپیک توکیو، ورزشکاران ایرانی نیز در رشته های مختلف مسابقات خود را آغاز می کنند. در ادامه توجه شما را به جدول برنامه بازی های ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز جلب می نمائیم.   پخش زنده المپیک ۲۰۲۰   جدول مدال های المپیک ۲۰۲۰   برنامه بازی های ایران در المپیک ۲۰۲۰ […]

با شروع المپیک توکیو، ورزشکاران ایرانی نیز در رشته های مختلف مسابقات خود را آغاز می کنند. در ادامه توجه شما را به جدول برنامه بازی های ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز جلب می نمائیم.

 

پخش زنده المپیک ۲۰۲۰

 

جدول مدال های المپیک ۲۰۲۰

 

برنامه بازی های ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو امروز

شما می توانید از همین صفحه به طور روزانه برنامه و ساعت مسابقات ورزشکاران ایران را در المپیک دنبال کنید.

برنامه بازی های ایران در المپیک 2020
برنامه کامل تاریخ و ساعت بازی های کاروان ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو

 

** جمعه ۳۰ جولای (۸مرداد)
– دوومیدانی (احسان حدادی، مهدی پیرجهان و فرزانه فصیحی)
مرحله مقدماتی پرتاب دیسک، دور نخست دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان  و دور نخست دوی ۱۰۰ متر زنان  شروع مسابقات  از ۴:۳۰ صبح

– تیراندازی (هانیه رستمیان): مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۲۵ متر زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

– قایقرانی (نازنین ملایی): فینال C، Bو A روئینگ یک نفره  از ساعت ۴:۱۵ صبح

– والیبال (ایران -ایتالیا)   از ساعت۱۵:۱۰

—————————————————

** شنبه ۳۱ جولای(۹مرداد)
– تیراندازی: تفنگ ۵۰متر سه وضعیت زنان
مرحله مقدماتی تا فینال  از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲:۴۰ ظهر

– دوومیدانی (احسان حدادی و حسن تفتیان): فینال پرتاب دیسک و دور نخست دوی ۱۰۰ متر مردان
مسابقات صبح از ساعت ۷:۳۰ و مسابقات ظهر از ساعت ۱۴:۳۰

– بسکتبال (ایران – فرانسه ) از ساعت ۵:۳۰ صبح

—————————————————

** یک‌شنبه اول آگوست (۱۰ مرداد)

-بوکس (شاهین موسوی و دانیال شه بخش): مرحله یک چهارم نهایی هر دو وزن مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– دوومیدانی: نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ متر مردان
نیمه نهایی دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان
از ساعت ۱۳:۳۰ (در صورت صعود تفتیان و پیرجهان)

– والیبال (ایران -ژاپن) از ساعت ۱۵:۱۰

– کشتی فرنگی (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده):
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم   از ساعت ۶:۳۰ صبح
مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۳:۴۵

—————————————————

** دوشنبه ۲آگوست (۱۱ مرداد)

– تیراندازی (مهیار صداقت): تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان
مرحله مقدماتی و فینال از ساعت ۴ صبح

– قایقرانی (علی آقامیرزایی): مرحله گروهی و یک چهارم نهایی کایاک ۱۰۰۰متر مردان  از ساعت ۵ صبح

– کشتی فرنگی:
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم (محمد علی گرایی و محمد هادی ساروی)

از ساعت ۱۳:۴۵: مرحله نیمه نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید