کد خبر:29332
پ

جدول مدال های المپیک ۲۰۲۰ [لحظه ای و زنده]

از چند روز گذشته با برگزاری بازی های فوتبال زنان در المپیک ۲۰۲۰، این تورنمنت بزرگ به طور غیررسمی آغاز شد. شما می توانید در این صفحه، جدول مدال های المپیک ۲۰۲۰ را به طور زنده و لحظه ای مشاهده نمائید.   برنامه بازی های ایران در المپیک ۲۰۲۰   پخش زنده المیپک توکیو ۲۰۲۰ […]

از چند روز گذشته با برگزاری بازی های فوتبال زنان در المپیک ۲۰۲۰، این تورنمنت بزرگ به طور غیررسمی آغاز شد. شما می توانید در این صفحه، جدول مدال های المپیک ۲۰۲۰ را به طور زنده و لحظه ای مشاهده نمائید.

 

برنامه بازی های ایران در المپیک ۲۰۲۰

 

پخش زنده المیپک توکیو ۲۰۲۰ از اپلیکیشن بتاکاپ

 

تاریخ به روز رسانی: ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

جدول مدال های المپیک ۲۰۲۰ لحظه ای و زنده


در جدول مدالهای المپیک، رده بندی کشورها بر اساس رنگ مدال و سپس تعداد مدالها تعیین میشود. مرغوبیت مدال ارزش بیشتری نسبت به تعداد آن دارد. در نتیجه هر کشوری تعداد بیشتری مدال طلا کسب کند، از کشوری که تعداد مدال های نقره و برنز بیشتری کسب کرده در جایگاه بالاتری قرار میگیرد.

با توجه به سوابق المپیک های قبلی سه کشور آمریکا و روسیه و چین همواره در صدر جدول بیشترین مدال های طلا و نقره و برنز در المپیک قرار داشته اند. کاروان ایران نیز در المپیک ۲۰۱۲ لندن با کسب ۱۳ مدال (۷ طلا ۵ نقره و ۱ برنز) بهترین عملکرد را در تایخ المپیک از خود بر جای گذاشته و در رده بندی مجموع مدال های المپیک در جایگاه دوازدهم قرار گرفت.

تعداد مدال های ایران در المپیک ۲۰۲۰ امروز

تعداد مدال های طلا و نه و برنز ایران در المپیک ۲۰۲۰ الان ۰ است، زیرا هنوز بازی های نمایندگان ایران در این مسابقات آغاز نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید