کد خبر:4251
پ

اخراج مجری شبکه یک رسما تکذیب شد

سایت فوتبالی در خبری عجیب مدعی اخراج عبدالرضا امیراحمدی از شبکه 1 سیما به واسطه آنچه بین او و باشگاه پرسپولیس گذشته شد که این خبر نیز مثل بسیاری از اخبار این وب سایت رسماً تکذیب شد تا مشخص شود این روزها، گرفتن بازدید بیشتر ولو به قیمت انتشار اخبار دروغ از اهمیت بیشتری نزد […]

سایت فوتبالی در خبری عجیب مدعی اخراج عبدالرضا امیراحمدی از شبکه 1 سیما به واسطه آنچه بین او و باشگاه پرسپولیس گذشته شد که این خبر نیز مثل بسیاری از اخبار این وب سایت رسماً تکذیب شد تا مشخص شود این روزها، گرفتن بازدید بیشتر ولو به قیمت انتشار اخبار دروغ از اهمیت بیشتری نزد چند سایت برخودار است!

 

دلیری تهیه کننده برنامه سلام صبح بخیر در همین زمینه گفت: آقای احمدی مجری ثابت برنامه ما نیست و شنبه‌ها و سه شنبه‌ها در برنامه حضور پیدا می‌کند؛ مجری اصلی برنامه ما آقای پدرام کرمی است که متاسفانه دچار دیسک کمر شدید شده و حتی یکی از برنامه‌ها را مهدی توتونچی به جای او اجرا کرده است. کریمی باید کمرش را عمل کند و الان شرایط اجرا را ندارد و ما قرار است از میلاد شیران به جای کریمی استفاده کنیم؛ البته که این موضوع ارتباطی به آقای کریمی ندارد. بنده به عنوان تهیه کننده برنامه تاکنون درباره ایشان از مسئولان بالاتر شبکه، گروه یا معاونت سیما دریافت نکرده‌ام و شنبه روزی است که آقای امیراحمدی باید بیاید و ببینیم که چه خواهد شد. به هر حال این از اختیارات شبکه و معاونت سیماست که بتواند درباره مجریان تصمیم بگیرد اما تاکنون هیچ اتفاق خاصی رخ نداده است.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید