کد خبر:40202
پ

4 عاملی که پرسپولیس یحیی گل محمدی را متلاشی کرد

تیم کهکشانی پرسپولیس که تا پیش از اردوی تیم ملی با بردهای پیاپی خود در صدر جدول لیگ برتر قرار داشت و امید اول قهرمانی این فصل بود در هفته های اخیر با افتی محسوس مواجه شده که در ادامه به علل متلاشی شدن پرسپولیس گل محمدی می پردازیم. 4 عاملی که پرسپولیس یحیی گل […]

تیم کهکشانی پرسپولیس که تا پیش از اردوی تیم ملی با بردهای پیاپی خود در صدر جدول لیگ برتر قرار داشت و امید اول قهرمانی این فصل بود در هفته های اخیر با افتی محسوس مواجه شده که در ادامه به علل متلاشی شدن پرسپولیس گل محمدی می پردازیم.

4 عاملی که پرسپولیس یحیی گل محمدی را متلاشی کرد
4 عاملی که پرسپولیس یحیی گل محمدی را متلاشی کرد

اردوی تیم ملی

ایجاد وقفه در روند پرسپولیس پیش از اردوی تیم ملی یکی از دلایل اصلی افت پرسپولیس محسوب می شود. حضور پرتعداد بازیکنان پرسپولیس در تیم ملی و خستگی و مصدومیت ناشی از حضور پیاپی در اردوها باعث شده تا برخی بازیکنان این تیم شادابی گذشته را نداشته باشند.

 

سیاست زدگی وحید امیری و مهدی ترابی

نکته مهم و کلیدی که باعث ایجاد تفرقه در بین بازیکنان پرسپولیس شده گرایشات سیاسی دو بازیکن تاثیرگذار این تیم یعنی وحید امیری و مهدی ترابی است که روابط آنها با سایرین را در درون و بیرون زمین به سردی کشانده است و همین مسئله هم باعث افت فنی این دو بازیکن شده و هم منجر به کاهش کیفیت بازی پرسپولیس شده است. از طرفی احضار چند بازیکن پرسپولیس به نهادهای امنیتی باعث بر هم خوردن تمرکز این بازیکنان و بعضاً نیمکت نشین شدن آنها شد که تاثیر منفی زیادی در روند پرسپولیس داشته است.

 

لوکادیای وحشت زده از اتفاقات ایران

لوکادیا مهاجم هلندی و گلزن پرسپولیس که تصورش را هم نمی کرد همراه کردن خانواده ش با خود در سفر به ایران به یکباره با اعتراضات مردمی در ایران همراه شود، این روزها هم بابت دیرکرد پرداخت هایش دل و دماغ تمرین و بازی ندارد و هم به واسطه اتفاقات اخیر در ایران احساس خطر کرده که مبادا او و خانواده ش در ایران گرفتار شوند. گفته می شود ضبط شدن پاسپورت علی دایی، تاثیر منفی زیادی در روحیه لوکادیا داشته است و او به دنبال این است در اولین فرصت با توجه به فراخوان دولت هلند مبنی بر خروج اتباع هلندی از ایران، از کشور خارج شود.

 

مصدومیت سریالی مهاجمین

گل محمدی بدشانس است که در بدو ورود شیخ دیاباته به یکباره او را برای مدت تقریباً طولانی از دست داد به طوری که گفته می شود او تا قبل از جام جهانی نمی تواند برای پرسپولیس به میدان برود. از طرفی مصدومیت حامد پاکدل و مهدی عبدی نیز مزید بر علت شده تا لوکادیای ناآماده از نظر ذهنی تنها امید گلزنی پرسپولیسی ها باشد و یحیی مجبور به استفاده از جوانی به نام محمد عمری شده و به تازگی مجوز حضور مهاجم گلزن امید پرسپولیس یعنی خدادادی را در تمرینات بزرگسالان صادر کرده است.

به طور کلی اگر بتوان یکی از عوامل زمینگیر شدن پرسپولیس در هفته های اخیر را به عنوان اصلی ترین دلیل افت این تیم بنامیم، بدون شک به گزینه از بین رفتن اتحاد و رفاقت بین بازیکنان می رسیم که تیم را به چند تکه تبدیل کرده است. عده ای حامی سروش رفیعی و دیدگاه های سیاسی او هستند و عده ای دیگر از وحید امیری تبعیت می کنند و همین مسئله باعث به وجود آمدن جوی سرد در بین بازیکنان تیم شده است.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید