کد خبر:33668
پ

جدول لیگ برتر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ ایران فصل ۲۱

بعد از برگزاری بازی های امروز فوتبال ایران در لیگ خلیج فارس، جدول لیگ برتر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ ایران به شکل زیر در آمد. جدول لیگ برتر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ ایران فصل ۲۱ ​​​​​شما می توانید جدول نتایج بازی های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰/۱۴۰۱ را در این صفحه مشاهده نمائید. همچنین امتیاز تیم ها و تفاضل […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بعد از برگزاری بازی های امروز فوتبال ایران در لیگ خلیج فارس، جدول لیگ برتر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ ایران به شکل زیر در آمد.

جدول لیگ برتر ۱۴۰۰-۱۴۰۱ ایران فصل ۲۱

جدول لیگ برتر 1400-1401 ایران فصل 21

​​​​​شما می توانید جدول نتایج بازی های لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰/۱۴۰۱ را در این صفحه مشاهده نمائید. همچنین امتیاز تیم ها و تفاضل گل آنها در جدول رده بندی لیگ خلیج فارس در این صفحه به طور هفتگی به روز می شود.
ضمناً شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ، هر هفته در پیش بینی رایگان مسابقات فوتبال شرکت کنید و جوایز بتاکاپ را از آن خود نمائید. نصب بتاکاپ رایگان است و کاربرانی که بیشترین حدس درست در مورد نتایج مسابقات فوتبال را داشته باشند، برنده خواهند بود.

 

با مشاهده و رصد جدول لیگ ایران شما می توانید از قدرت تهاجمی و تدافعی تیم ها در بازیهای خارج از خانه و داخل خانه مطلع شوید و بر اساس آن، پیش بینی نتایج فوتبال را با احتمال درستی بیشتری انجام دهید.

شما می توانید در حین برگزاری بازی ها جدول هفتگی لیگ برتر را در همین صفحه مشاهده نمائید. در پایان هر هفته نیز جدول بازیهای لیگ برتر به روز می شود.

 

دیدگاه کاربران 9 دیدگاه
 • ghodrat 15 اردیبهشت 1401 / 7:59 بعد از ظهر

  متقاضی امتیازات به سکه هستم
  ممنون

  • admin 15 اردیبهشت 1401 / 9:55 بعد از ظهر

   نام کاربریتونو بگید

 • Perspolise 21 اسفند 1400 / 4:09 قبل از ظهر

  به امید برد پرسپولیس دربازی روز پنج شنبه مقابل استقلال و استارت ششمین قهرمانی پرسپولیسی ها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید