کد خبر:42778
پ

پیام احساسی مدیرعامل گوگل پس از اخراج 12000 کارمند

📌 مدیر عامل گوگل در یک پیام احساسی خبر قطع همکاری با بیش از 12000 کارمند خود را اعلام کرد. 🔸 آقای Sundar Pichai با ارسال ایمیلی به کارمندان گوگل در سرتاسر دنیا، تصمیم این شرکت درباره قطع همکاری با هزاران نفر را به اشتراک گذاشت. این تصمیم که به دلیل پایه گذاری سیاست های […]

📌 مدیر عامل گوگل در یک پیام احساسی خبر قطع همکاری با بیش از 12000 کارمند خود را اعلام کرد.

🔸 آقای Sundar Pichai با ارسال ایمیلی به کارمندان گوگل در سرتاسر دنیا، تصمیم این شرکت درباره قطع همکاری با هزاران نفر را به اشتراک گذاشت. این تصمیم که به دلیل پایه گذاری سیاست های آتی و مهندسی وضعیت اقتصادی در آینده اتخاذ شده، با سرمایه گذاری بر روی هوش مصنوعی آینده بهتری را نوید می دهد. هرچند بسیاری بر این باور هستند که گوگل از فناوری های جدید و خدمات ماشین ها و هوش مصنوعی در انجام بسیاری از کارها استفاده می کند و به همین دلیل تصمیم گرفته تا بجای هزینه برای نیروهای انسانی از فناوری های مبتنی بر ماشین بهره ببرد.

🔹 مدیرعامل گوگل در این ایمیل گفت:

🔸 می خواهم چند خبر سخت و ناراحت کننده را به اشتراک بگذارم. ما تصمیم گرفتیم با 12 هزار نفر از نیروهای شاغل خود قطع همکاری کنیم که به معنی خداحافظی با افراد فوق‌العاده با استعدادی است که برای استخدام آنها سخت تلاش کرده بودیم و دوست داشتیم با آنها کار کنیم. این واقعیت را می پذیرم که تغییرات فوق بر زندگی کارمندان گوگل تأثیر می‌گذارد و مسئولیت کامل تصمیماتی را که ما را به اینجا رسانده است بر عهده می‌گیرم.

🔸 در دو سال گذشته شاهد رشد چشمگیر در دوره هایی بودیم که برای تقویت و رشد بیشتر  بر اساس شرایط اقتصادی آن زمان نیروهای ارزشمندی را استخدام کردیم.  حال به دلیل اهمیت ماموریتی که داریم و  ارزش بالای محصولات و خدمات مان و همینطور سرمایه گذاری بر روی هوش مصنوعی باید انتخاب های سختی داشته باشیم. بنابراین با بررسی های دقیق در تمام زمینه‌ها، اطمینان حاصل می کنیم که کارمندان و نیروهای ما با اهداف مان همسو هستند.

🔸 روی صحبت من با کارمندانی است ما را ترک می کنند؛ از اینکه برای کمک به مردم و کسب‌وکارها در همه جا سخت تلاش می‌کنید متشکریم. کمک های شما بسیار ارزشمند بوده است و ما از آنها سپاسگزاریم. در حالی که این تصمیم و اتفاقی که می افتد آسان نخواهد بود، ما همه افرادی که به دنبال فرصت های شغلی بعدی هستند، حمایت خواهیم کرد.

🔺 ما حداقل 60 روز حقوق بیشتر به شما پرداخت خواهیم کرد.
🔺 ما همچنین یک بسته انفصال از خدمت 16 هفته ای معادل حقوق را به اضافه دو هفته برای هر سال سابقه کار هرشخص ارایه و پرداخت می کنیم.
🔺 ما پاداش سال 2022 و هزینه های تعطیلات باقی مانده را نیز پرداخت خواهیم کرد.
🔺 ما 6 ماه مراقبت های بهداشتی و پزشکی و خدمات کاریابی و پشتیبانی مهاجرت را برای افراد آسیب دیده ارایه خواهیم داد.
🔺 در خارج از ایالات متحده از کارمندان خود مطابق با شیوه های منطقه ای نیز پشتیبانی خواهیم کرد.

🔸 به عنوان یک شرکت بزرگ با قدمت بیش از 25 سال مجبوریم چرخه های اقتصادی دشواری را پشت سر بگذاریم. لحظات مهمی که باید برای رویارویی با آن تمرکزمان را بیشتر و پایه هزینه‌هایمان را دوباره مهندسی کنیم.

🔸 اگرچه در بعضی چیزها دارای محدودیت هایی هستیم اما این محدودیت ها به ما این امکان را می دهد تا بر روی فرصت های دیگر برنامه گذاری کنیم.

🔸 سال‌ها پیش به سمت هوش مصنوعی پیشروی کردیم که منجر به پیشرفت‌های پیشگامانه در کسب و کار ما و کل صنعت شد. به لطف سرمایه گذاری های اولیه آن زمان، حالا محصولات گوگل بهتر از همیشه و در بالاترین سطح ممکن هستند که تجربیات حاصل از آن را با کاربران به اشتراک خواهیم گذاشت.  به لطف بکارگیری هوش مصنوعی در محصولات خود فرصت قابل توجهی  پیش روی مان داریم و آماده هستیم که جسورانه و مسوولانه به سمت آن نزدیک شویم.

🔸 وقتی امروز به گوگل نگاه می کنم، همان روحیه و انرژی را می بینم که تلاش های ما را هدایت می کند. به همین دلیل است که نسبت به توانایی‌هایمان برای انجام هر نوع ماموریتی حتی در سخت‌ترین شرایط  خوشبین هستم.

🔸 عزیزانم، من مطمئن هستم که شما سوالات زیادی در مورد اینکه چگونه به جلو حرکت خواهد کرد دارید. بنابری این برای ارایه جزئیات بیشتر دورهمی ای ترتیب خواهیم داد تا با هم گفتگو کنیم.  تا آن زمان لطفاً مراقب خود باشید زیرا شرایط دشواری را تجربه خواهید کرد. اگر به تازگی روز کاری خود را شروع کرده اید، لطفاً امروز با خیال راحت در خانه کار کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید