کد خبر:11424
پ

جزئیات تنبیه سه بازیکن استقلال توسط محمود فکری: دور زمین بدوید!

دیروز علاوه بر آن که محمود فکری در حاشیه بازی استقلال و چوکا، فرشید باقری را به خاطر بی توجهی به حرف های کادر فنی و میلاد زکی پور را به دلیل دلخوری از نیمکت نشینی با دواندن دور زمین جریمه کرد تا حساب کار دست شان بیاید، به عارف غلامی هم تذکر جدی داد. […]

دیروز علاوه بر آن که محمود فکری در حاشیه بازی استقلال و چوکا، فرشید باقری را به خاطر بی توجهی به حرف های کادر فنی و میلاد زکی پور را به دلیل دلخوری از نیمکت نشینی با دواندن دور زمین جریمه کرد تا حساب کار دست شان بیاید، به عارف غلامی هم تذکر جدی داد.

 

 

جزئیات تنبیه سه بازیکن استقلال توسط محمود فکری: دور زمین بدوید!

جزئیات تنبیه سه بازیکن استقلال توسط محمود فکری: دور زمین بدوید!

گویا فکری از عارف غلامی در منطقه چپ دفاعی تیمش بازی گرفت که این اقدام با عملکرد متزلزل عارف همراه بود و وقتی بین دو نیمه فکری از غلامی پرسید چرا کیفیت همیشگی را ندارد، عارف غلامی مدعی شد بازی در جناح چپ دفاعی کیفیت او را پایین آورده و به قرار گرفتن در نقش مدافع چپ اعتراض کرد که این رفتار با واکنش صریح سرمربی استقلال همراه شد و فکری به عارف غلامی تذکر داد هرگز به منطقه بازی خود و نقشی که کادر فنی برعهده اش می گذارد اعتراض نکند چون منطقه بازی بازیکن را مربی تعیین می کند.
محمود فکری بین دو نیمه عارف غلامی را از ترکیب استقلال خارج و به جای او بابک مرادی را به میدان فرستاد و به غلامی تذکر داد اصلا به فکر تغییر منطقه بازی خودش یا تعیین منطقه بازی اش برای کادر فنی نباشد.
به نظر می رسد محمود فکری و همکارانش در کادر فنی استقلال قصد دارند خیلی جدی برنامه های مورد نظر خود را در استقلال پیاده کنند و از همین حالا در حال متوجه کردن بازیکنان تیم به اجرای قواعد جدید استقلال و تاکید روی پایبندی بازیکنان به اطاعت از دستورات کادر فنی هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید