کد خبر:2203
پ

اعلام لیست موارد ۱۳ گانه پروتکل بهداشتی آغاز لیگ برتر ایران

سرانجام پس از موافقت رئیس جمهور و مجوز وزارت بهداشت، مجوز شروع تمرینات تیمهای لیگ برتری و همچنین برگزاری بازیها صادر شد و به شرط اجرای موارد ۱۳ گانه پروتکل بهداشتی آغاز لیگ برتر ایران، سازمان لیگ می تواند بازیهای لیگ برتر را برگزار کند. این در حالیست که برخی تیمهای لیگ برتری بار دیگر […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سرانجام پس از موافقت رئیس جمهور و مجوز وزارت بهداشت، مجوز شروع تمرینات تیمهای لیگ برتری و همچنین برگزاری بازیها صادر شد و به شرط اجرای موارد ۱۳ گانه پروتکل بهداشتی آغاز لیگ برتر ایران، سازمان لیگ می تواند بازیهای لیگ برتر را برگزار کند. این در حالیست که برخی تیمهای لیگ برتری بار دیگر ساز ماسازگاری کوک کرده اند و با ارسال نامه ای به سازمان لیگ، خواستار در اختیار قرار دادن برخی اقلام اجرای زیرساخت های اجرای پروتکل فوق شده اند که هزینه زیادی برای سازمان لیگ در پی خواهد داشت و باید دید سهیل مهدی و رفقایش چطور از پس این چالش بر خواهند آمد.

اعلام لیست موارد ۱۳ گانه پروتکل بهداشتی آغاز لیگ برتر ایران

اعلام لیست موارد 13 گانه پروتکل بهداشتی آغاز لیگ برتر ایران

۱_عکس تیمی ممنوع
۲_ برگزاری بازیها بدون تماشاگر تا ۵ هفته
۳_ تست کرونا
۴_ضدعفونی تمام بخش‌های ورزشگاه‌ها
۵_ضدعفونی کردن توپ با الکل توسط توپ جمع کن ها
۶_فاصله اجتماعی روی نیمکت
۷_ قرنطینه یک هفته‌ای تیمها
۸_حذف نشست خبری و میکسدزون
۹_محدود کردن خبرنگاران و عکاسان
۱۰_اجباری شدن قمقمه آب
۱۱_افزایش تعداد تعویض ها
۱۲_رعایت آداب خاص در شادی پس از گل
۱۳_ پرتاب کردن آب دهان ممنوع

 

رییس ستاد مبارزه با کرونا از صدور مجوز رسمی برای شروع مسابقات فوتبال خبر داد.

?بعد از آنکه روز گذشته حسن روحانی رییس جمهوری اعلام کرد برگزاری مسابقات ورزشی بعد از عید سعید فطر بلامانع است، مسئولان ستاد مبارزه با کرونا نیز تمهیدات لازم را اندیشیدند و حالا مجوز رسمی شروع مسابقات لیگ برتر صادر شده است.

?ایرج حریرچی معاون وزارت بهداشت و رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا در نشست خبری امروز خود درباره مسابقات فوتبال بیان کرد: «در خصوص فوتبال موضوع رعایت پروتکل ها بود که ما با وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال به توافق رسیدیم و مراتب را به فدراسیون فوتبال دادیم و خودشان بر اساس ‌آن عمل می کنند. دیروز بوندس لیگا شروع شد و سری‌آ و لالیگا هم طبق پروتکل های کشورهایشان آغاز می‌شود.»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید