کد خبر:30465
پ

آموزش فوتبال فانتزی | چطور در فوتبال فانتزی برنده شویم؟

فوتبال فانتزی یکی از سرگرمی های جدید برای علاقه مندان به فوتبال است. اما برخی از کاربران هنوز به درستی نمی دانند چطور در فوتبالفانتزی برنده شوند یا چگونه فوتبال فانتزی بازی کنند. در ادامه آموزش ترفندهای برنده شدن در فوتبال فانتزی را برای شما عزیزان قرار داده ایم. با بتاکاپ همراه باشید.   دانلود […]

فوتبال فانتزی یکی از سرگرمی های جدید برای علاقه مندان به فوتبال است. اما برخی از کاربران هنوز به درستی نمی دانند چطور در فوتبالفانتزی برنده شوند یا چگونه فوتبال فانتزی بازی کنند. در ادامه آموزش ترفندهای برنده شدن در فوتبال فانتزی را برای شما عزیزان قرار داده ایم. با بتاکاپ همراه باشید.

 

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

 

بهترین اپلیکیشن فوتبال فانتزی

فوتبال فانتزی بتاکاپ

اپلیکیشن بتاکاپ، به تازگی قابلیت انجام بازی فوتبال فانتزی را در دو قالب لیگ و کاپ برای کاربرانش مهیا کرده است. پس قبل از شروع، اپلیکیشن بتاکاپ را گوگل پلی یا کافه بازار نصب کنید و با ورود به بخش بتاکاپ، کاپ یا لیگ مورد نظر خود را انتخاب کرده و مطابق دسترالعمل های بعدی پیش بروید. با شرکت در لیگ و کاپ های فوتبال فانتزی بتاکاپ می توانید هر هفته جوایز نقدی را از آن خود کنید.

 

آموزش فوتبال فانتزی | چطور در فوتبال فانتزی برنده شویم؟

تفاوت لیگ و کاپ در فوتبال فانتزی بتاکاپ
تفاوت لیگ و کاپ در فوتبال فانتزی بتاکاپ

روال کلی در فوتبال فانتزی این گونه است که شما می بایست بر اساس قوانین اعلامی اپلیکیشن در لیگ یا کاپ فوتبال فانتزی، از بین بازیکنانی که برای شما در دسترس هستند، بر طبق بودجه ای که هر هفته ادمین به شما اعلام می کند، بهترین ترکیب ممکن را انتخاب کنید که توانایی کسب بیشترین امتیاز را برای شما دارند.

 

در فوتبال فانتزی چطور امتیاز بگیریم؟

معمولاً هر اپلیکیشنی با توجه به قوانین خود، یک مدل سیستم امتیازگیری برای فوتبال فانتزی تعریف می کند، اما در بتاکاپ، مواردی به عنوان پوئن مثبت و مواردی به عنوان پوئن منفی برای هر بازیکن تعریف می شود که اگر این اتفاقات، در هفته پیش رو رخ دهد، تیم فانتزی کاربر امتیاز مثبت یا منفی می گیرد. به عنوان مثال در بتاکاپ موارد زیر دارای امتیاز مثبت و منفی در فوتبال فانتزی هستند:

 

امتیازات مثبت:

 1. گلزنی در جریان بازی : ۵
 2. پاس گل: ۳
 3. گل با پنالتی : ۳
 4. پنالتی گیرنده : ۲
 5. سیو پنالتی: ۲
 6. کلین شیت: ۱+

 

امتیازات منفی:

۱٫گل به خودی: ۲-

۲٫کارت قرمز: ۲–

۳٫پنالتی دادن: ۱-

۴٫هر گل خورده:۱-

 

شما باید بازیکنانی را انتخاب کنید که کمترین احتمال دریافت پوئن منفی و بیشترین احتمال گرفتن پوئن مثبت را در هر هفته دارند. این دانش تنها در تخصص افرادی است که فوتبال را به طور حرفه ای و مستمر دنبال می کنند و توانایی و تبحر بازیکنان مختلف را و وضعیت آنها را به خوبی میشناسند.

 

چطور در فوتبال فانتزی تیم بچینیم؟

شما می بایست با توجه به قوانین اعلامی در هر هفته، بهترین ترکیب ممکن را برای خود انتخاب کنید. اما ترفندهایی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن، شانس امتیازگیری خود را افزایش دهید. به عنوان مثال اگر پنالتی زن اول هر تیم را بشناسید، شاید اگر او را در ترکیب اصلی خود قرار دهید، شانس گلزنی اش بیش از سایر بازیکنان باشد.(۴۸۲۷۵) یا اگر بازیکنی در سالهای گذشته مشهور به گلزنی یا ارسال پاس گل است، انتخاب این بازیکنان در اولویت قرار دارد. به یاد داشته باشید قبل از چیدن ترکیب خود از وضعیت مصدومیت یا محرومیت بازیکنان مورد نظر خود در هفته بعد اطلاع پیدا کنید چرا که ممکن است بازیکن خوبی را انتخاب کنید اما به واسطه محرومیت یا مصدومیت قادر به بازی در هفته بعد نباشد و در این صورت شما یک شانس امتیاز گیری را از دست داده اید.

در خط دفاع بازیکنانی را انتخاب کنید که نرخ گلزنی یا ارسال پاس گل خوبی دارند.

به یاد داشته باشید از ترکیب هایی استفاده کنید که در آن از ۳ مدافع استفاده می شود و سعی کنید از ۵ هافبک گلساز یا گلزن در ترکیب خود استفاده کنید و دو مهاجم گلزن برای تیم خود در نظر بگیرید. سابقه نشان داده سیستم ۲-۵-۳ با بهترین هافبک ها و بهترین مهاجمین، امتیازات بیشتری نسبتبه سایر سیستم ها و ترکیب ها به دست آورده اند.

 

لیگ فوتبال فانتزی

در لیگ فوتبال فانتزی شما و تعداد نامحدودی از افراد می بایست به رقابت بپردازید، و کاربری در انتهای هفته برنده است که تیم فانتزی اش بیشترین امتیاز را کسب کرده باشد.

نمونه :

هفته اول لیگ انگلیس

هفته دوم لیگ انگلیس

 

کاپ فوتبال فانتزی

در کاپ فوتبال فانتزی مثل جام حذفی عمل می شود و پس از اعلام جدول توسط اپلیکیشن یا ادمین اپلیکیشن، شما برای صعود به مرحله بعد تنها کافیست حریف مستقیم خود را شکست دهید و لزوماً نیازی نیست تا بیشترین امتیاز را در بین کل شرکت کننده ها داشته باشید.

 

نمونه:

کاپ نخبگان

نمودار فوتبال فانتزی

دیدگاه کاربران 14 دیدگاه
 • مهرداد 11 دی 1400 / 7:31 بعد از ظهر

  واقعا برنامه جذابیه

 • عماد 21 آذر 1400 / 1:15 قبل از ظهر

  من هدیه جادویی بردم ۵۰۰ سکه اضافه کنید، نام کاربریم عماد

 • WOLF 31 شهریور 1400 / 9:05 بعد از ظهر

  خوب همین منظورم اینه فانتزیه یا با پلی ۴کاپ برگزار میشه تو کنسول نوشته شده پلی ۴ولی تو عنوانش نوشتین فانتزی فرقی بین فانتزی و پلی ۴نیست؟

  • admin 31 شهریور 1400 / 10:01 بعد از ظهر

   نه اون مهم نیست .

 • WOLF 31 شهریور 1400 / 7:48 بعد از ظهر

  سلام یع مشکلی هست در مورد کاپ اخرش فانتزی یا پلی ۴کنسول نوشتین پلی ۴؟

  • admin 31 شهریور 1400 / 8:14 بعد از ظهر

   مشکلش چیه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید