کد خبر:47155
پ

آغوش محمود احمدی نژاد برای مادر رئیس جمهور ونزوئلا جرم انگاری شد؟

بحث ها در خصوص رای پر حرف و حدیث کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت و جریمه سنگین مالی کاپیتان استقلال همچنان ادامه دارد. آغوش محمود احمدی نژاد برای مادر رئیس جمهور ونزوئلا جرم انگاری شد؟ در جدیدترین اظهارنظرها منصور رشیدی دروازه بان سابق استقلال در حمایت از سید حسین حسینی با کنایه به موضوع بغل […]

بحث ها در خصوص رای پر حرف و حدیث کمیته انضباطی مبنی بر محرومیت و جریمه سنگین مالی کاپیتان استقلال همچنان ادامه دارد.

آغوش محمود احمدی نژاد برای مادر رئیس جمهور ونزوئلا جرم انگاری شد؟

آغوش محمود احمدی نژاد برای مادر رئیس جمهور ونزوئلا جرم انگاری شد؟

در جدیدترین اظهارنظرها منصور رشیدی دروازه بان سابق استقلال در حمایت از سید حسین حسینی با کنایه به موضوع بغل کردن مادر رئیس جمهور ونزوئلا توسط محمود احمدی نژاد اشاره کرد که محرومیتی برای وی در پی نداشت!

 

هر چه که هست به نظر می رسد مهندسین فوتبال ایران که هر سال با شناسایی نقاط ضعف و قوت تیم محبوب خود و تیم رقیبش یعنی استقلال، در بزنگاه های حساس ظهور می کنند، اینبار قرار گرفتن حسینی در صدر جدول کلین شیت این فصل از مسابقات را عامل صدرنشینی استقلال می دانند و به همین مناسبت، به هر نحو ممکن زمینه محرومیت او در دیدار حساس مقابل تراکتور را فراهم کردند.

پیشتر نیز خط دفاع مستحکم تیم فرهاد مجیدی توسط این مهندسین و مافیای فوتبال شناسایی شد و به هر ترتیبی که بود، سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند را آقایان در نیم فصل روانه خدمت سربازی کردند و هر سال نیز اگر مربی یا مدیر یا بازیکن توانمندی در استقلال ظهور کند، در پایان فصل یا حتی نیم فصل یا حتی جریان مسابقات محکوم به ترک تیم است.

 

تا پیش از این با عدم پرداخت مالی به مربیان و بازیکنان خارجی می توانستند این سناریوها را جلو ببرند اما پس از این هلدینگ خلیج فارس اجازه رخ دادن چنین اتفاقاتی را نخواهد داد و سرمایه های مادی و معنوی استقلال حفظ خواهند شد.

 

به واقع که از فصل آینده، رقابت های فوتبال در ایران دیدنی می شود چرا که پس از 10 سال چنبره وزارت ورزش در مدیریت دو تیم دولتی حالا تیم ها بدون وابستگی مالی به وزارت ورزش در نقل و انتقالات حاضر خواهند شد.

 

پی نوشت: به واقع که قهرمانی بی شکست استقلال در فصلی که آقایان از هیچ کارشکنی علیه این تیم دریغ نکردند، شیرین ترین و واقعی ترین قهرمانی یک تیم فوتبال در 10 سال اخیر لیگ برتر بوده است. قهرمانی که در مقابل یک جریان فرافوتبالی و سیاسی به دست آمد.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید