کد خبر:27130
پ

کانالها و شبکه های پخش زنده افتتاحیه یورو ۲۰۲۰/۲۰۲۱

بتاکاپ – کانالها و شبکه های پخش زنده افتتاحیه یورو ۲۰۲۰/۲۰۲۱ را در بتاکاپ مشاهده کنید.   دانلود مراسم افتتاحیه یورو ۲۰۲۰   برنامه کامل بازیهای یورو ۲۰۲۰ + تاریخ و ساعت   کانالها و شبکه های پخش زنده افتتاحیه یورو ۲۰۲۰/۲۰۲۱ از ۲۱ خرداد، بازی های یورو ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و تیمهای مدعی […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

بتاکاپکانالها و شبکه های پخش زنده افتتاحیه یورو ۲۰۲۰/۲۰۲۱ را در بتاکاپ مشاهده کنید.

 

دانلود مراسم افتتاحیه یورو ۲۰۲۰

 

برنامه کامل بازیهای یورو ۲۰۲۰ + تاریخ و ساعت

 

کانالها و شبکه های پخش زنده افتتاحیه یورو ۲۰۲۰/۲۰۲۱

از ۲۱ خرداد، بازی های یورو ۲۰۲۰ آغاز خواهد شد و تیمهای مدعی اروپایی خود را برای یک رقابت نفسگیر و حساس آماده می کنند. با توجه به اعلام یوفا، هر ۱۱ استادیوم میزبان رقابتهای یورو میزبان تماشاگران به میزان ۲۲٫۵ درصد از گنجایش ورزشگاه خواهند بود. با توجه به حضور تماشاگران و همچنین اسپانسرینگ و پوشش رسانه ای بازی ها قرار بر این است تا مراسم افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ نیز به روال سابق برگزار شود.

کانالها و شبکه های پخش زنده افتتاحیه یورو 2020/2021

به همین جهت، بسیاری از علاقه مندان به فوتبال در ایران به دنبال تماشای مراسم افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ به طور زنده هستند چرا که این مراسم احتمالاً از شبکه ۳ پخش نخواهد شد و علاقه مندان به این سبک مراسم ها می بایست به دنبال کانال و شبکه ماهواره یا سایتی برای پخش زنده مراسم افتتاحیه یورو ۲۰۲۰ بگردند.

 

ساعت شروع افتتاحیه یورو ۲۰۲۰/۲۰۲۱

با توجه به اینکه اولین بازی یورو ۲۰۲۰ در تاریخ ۲۱ خرداد ساعت ۲۳:۳۰ بین دو تیم ایتالیا و ترکیه در ورزشگاه المپیکو شهر رم برگزار می شود، بر طبق اعلام مقامات برگزاری بازیها، زمان شروع افتتاحیه یورو ۲۰۲۰/۲۰۲۱ راس ساعت ۲۱ خواهد بود.

 

شما می توانید با نصب اپلیکیشن بتاکاپ، این مراسم را به طور زنده تماشا کنید و با پیش بینی نتایج بازی های یورو ۲۰۲۰، امتیاز خود را افزایش داده و برنده PS4 شوید.ضمناً پخش زنده یورو ۲۰۲۰ نیز از اپلیکیشن بتاکاپ انجام خواهد شد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید