کد خبر:36006
پ

پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ از ماهواره و اپلیکیشن بتاکاپ

پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ از اپلیکیشن بتاکاپ جمعه به صورت رایگان انجام می شود. برنامه بازی های جام جهانی ۲۰۲۲   لیست بازیکنان تیم ملی آمریکا   شبکه های پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ از اپلیکیشن بتاکاپ در صورتی که به شبکه پخش زنده قرعه کشی جام جهانی دسترسی ندارید، […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ از اپلیکیشن بتاکاپ جمعه به صورت رایگان انجام می شود.

برنامه بازی های جام جهانی ۲۰۲۲

 

لیست بازیکنان تیم ملی آمریکا

 

شبکه های پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ از اپلیکیشن بتاکاپ

پخش زنده قرعه کشی جام جهانی 2022 از اپلیکیشن بتاکاپ

در صورتی که به شبکه پخش زنده قرعه کشی جام جهانی دسترسی ندارید، شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ از گوگل پلی و کافه بازار به طور رایگان، پوشش مستقیم قرعه کشی جام جهانی قطر را تماشا کنید.

شبکه های بین المللی اسکای اسپورت و بین اسپورت و BT Sport نیز مراسم قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲ را پخش مستقیم خواهند کرد.

 

تاریخ و ساعت پخش زنده قرعه کشی جام جهانی ۲۰۲۲

این مراسم قرار است روز جمعه ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران در دوحه قظر برگزار شود. پخش مستقیم مراسم قرعه کشی جام جهانی به طور رایگان از بتاکاپ انجام می شود.

 

قرعه کشی ترکیب هشت گروه چهار تیمی مرحله اول جام جهانی قطر را مشخص می کند. پس از تقسیم ۳۲ تیم به ۸ گروه، وقت آن خواهد بود که به دور حذفی نگاه کنیم، زیرا برنامه مسابقات از قبل مشخص شده است. برنده گروه A با نفر دوم گروه B، نفر دوم گروه A با برنده گروه B و به همین ترتیب با بقیه گروه های C-D، E-F و G-H روبرو خواهند شد.

 

تیم های راه یافته به جام جهانی ۲۰۲۲

قطر آلمان دانمارک برزیل فرانسه بلژیک کرواسی اسپانیا صربستان انگلستان سوئیس هلند آرژانتین ایران کره جنوبی ژاپن عربستان سعودی اکوادور اروگوئه کانادا غنا سنگال کشور پرتغال لهستان مراکش تونس کامرون

 

سیدبندی برای جام جهانی قطر

قطر به‌عنوان میزبان، به‌عنوان میزبان خواهد بود و مستقیماً به جایگاه A1 اختصاص دارد، یعنی در گروه A بازی خواهند کرد. کشورهایی که رتبه های ۸ تا ۱۵ در رده بندی فیفا را به خود اختصاص داده اند به پات ۲ و کشورهایی که رتبه های ۱۶ تا ۲۳ را دارند در گلدان ۳ قرار می گیرند. در نهایت پات ۴ شامل تیم های رده بندی ۲۴ تا ۲۸ می شود که همچنین تیم های رتبه ۲۴ تا ۲۸ را در اختیار خواهند داشت.

 

 قالب و برنامه جام جهانی ۲۰۲۲ قطر

جام جهانی قطر که هنوز ۳۲ تیم دارد، فرم کلاسیک هشت گروه چهار تیمی را حفظ خواهد کرد که سه بازی رفت و برگشت و یک بازی را انجام خواهند داد. دو نفر برتر هر گروه به مرحله یک هشتم نهایی راه یافته و با فرمت های زیر به مصاف یکدیگر خواهند رفت: A در مقابل B، C در مقابل D، E vs F و G vs H. در جام جهانی برخلاف آنچه در جام ملت‌های اروپا اتفاق می‌افتد، یک بازی اضافه برگزار می‌شود، بازی سوم و چهارمی که دو تیمی که در نیمه نهایی شکست می‌خورند، یک روز قبل از فینال انجام می‌دهند. – مرحله گروهی: از ۲۱ نوامبر تا ۲ دسامبر – دور ۱۶: ۳ تا ۶ دسامبر – یک چهارم نهایی: ۹ و ۱۰ دسامبر – نیمه نهایی: ۱۳ و ۱۴ دسامبر.

 

پخش زنده قرعه کشی جام جهانی از ماهواره

برای تماشای پخش زنده مراسم قرعه کشی جام جهانی از ماهواره می توانید شبکه مونو تی وی یا کانال ورزش تاجیکستان را انتخاب کنید.

 

 

در صورت تمایل به تماشای پخش زنده فوتبال نیز می توانید با نصب رایگان اپلیکیشن بتاکاپ، فوتبال های دلخواه خود را مشاهده کنید. ضمناً برنامه کامل بازی های ایران در جام جهانی ۲۰۲۲ را با کلیک بر روی این لینک ببینید.

 

گروه های جام جهانی ۲۰۲۲

کلیدواژه : جام جهانی 2022

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید