کد خبر:40310
پ

پخش زنده مراسم توپ طلا 2022 | بالون دیور را از کجا ببینیم؟

پخش زنده مراسم توپ طلا 2022 امشب 25 مهر 1401 از ساعت 22 به وقت تهران در اپلیکیشن بتاکاپ انجام می شود. پخش زنده مراسم توپ طلا 2022 | بالون دیور را از کجا ببینیم؟ مراسم بالون دیور (ترجمه از فرانسوی: توپ طلا) امشب در سالن شاتلت تئاتر پاریس برگزار می شود. شما می توانید […]

پخش زنده مراسم توپ طلا 2022 امشب 25 مهر 1401 از ساعت 22 به وقت تهران در اپلیکیشن بتاکاپ انجام می شود.

پخش زنده مراسم توپ طلا 2022 | بالون دیور را از کجا ببینیم؟

پخش زنده مراسم توپ طلا 2022 | بالون دیور را از کجا ببینیم؟

مراسم بالون دیور (ترجمه از فرانسوی: توپ طلا) امشب در سالن شاتلت تئاتر پاریس برگزار می شود. شما می توانید پخش مستقیم Ballon d’or را از سایت و اپلیکیشن بتاکاپ به طور زنده دنبال کنید. این مراسم به همت مجله فرانس پرس از سال 1956 هر ساله برگزار می شود و به بهترین بازیکن فوتبال جهان از دید کارشناسان، خبرنگاران و آرای مردمی جوایزی اهدا می شود.
چند سالی هست که جوایز بهترین بازیکن زن فوتبال جهان، بهترین بازیکن جوان فوتبال جهان و بهترین دروازه بان فوتبال جهان نیز به فهرست عناوینی که در بالون دیور جایزه می برند، اضافه شده است.

 

مراس توپ طلا را از کجا ببینیم؟

شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ از گوگل پلی یا کافه بازار، پخش زنده توپ طلای 2022 را تماشا کنید. همچنین سایت اکیپ فرانسه و کانال یوتیوب اکیپ نیز این مراسم را به طور زنده روی انتن می برند.

 

چه کسی برنده توپ طلای 2022 می شود؟

کارشناسان بر این عقیده هستند که با توجه به درخشش کریم بنزما در فصل گذشته و کسب انواع افتخارات فردی و تیمی، نام او به عنوان بهترین بازیکن فوتبال جهان امشب اعلام خواهد
شد. جدی ترین رقیب او در این مسیر لواندوفسکی بود که به نظر می رسد شانس کمتری نسبت به بنزمایی دارد که شب گذشته در نبرد مستقیم با لواندوفسکی در ال کلاسیکو، پیروز شد.
گفته می شود کریستیانو رونالدو که معمولاً در مراسمی که برنده نیست، حاضر نمی شود، به احترام دوست قدیمی خود یعنی کریم بنزما در مراسم امشب حاضر خواهد بود.

گفتنیست لیونل مسی برنده توپ طلای 2022 شده بود.پدری برنده جایزه بهترین بازیکن جوان، دوناروما برنده بهترین گلر و الکسیا پوشتاش برنده جایزه بهترین فوتبالیست زن جهان در سال 2021 بود.

شبکه های پخش زنده مراسم توپ طلای 2022 از ماهواره

شما می توانید پخش زنده ballon dor را امشب از طریق شبکه های ماهواره ای مونو تی وی و ورزش تاجیکستان دنبال کنید.

کلیدواژه : زنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید