کد خبر:33
پ
بر اساس آمارها

چطور جوایز بتاکاپ را برنده بشیم؟

روال کار برای برنده شدن توی بتاکاپ اینه که تا میتونید از بخش های مختلف اپلیکیشن امتیاز کسب کنید تا در انتهای هر ماه در بین ۵ نفر برتر قرار بگیرید و بدون قرعه کشی برنده بشید.   قبل از هر چی یه نام کاربری برای خودت انتخاب کن نکته مهم در این مورد اینکه […]

روال کار برای برنده شدن توی بتاکاپ اینه که تا میتونید از بخش های مختلف اپلیکیشن امتیاز کسب کنید تا در انتهای هر ماه در بین ۵ نفر برتر قرار بگیرید و بدون قرعه کشی برنده بشید.

 

قبل از هر چی یه نام کاربری برای خودت انتخاب کن

نکته مهم در این مورد اینکه شما حتما می بایست پس از ثبت نام، به قسمت پروایل خود برید و با تکمیل اطلاعات نام کاربری و نام خود در جدول رده بندی قرار بگیرید چر که کاربرانی که این بخش رو تکمیل نکنن حتی اگر در انتهای ماه برنده هم بشن، جایزه ای به آنها تعلق نمی گیره. پس به محض اینکه بتاکاپ رو نصب کردی قبل از هر کاری فوراً یه نام کاربری خوب برای خودت انتخاب کن و توی جدول رده بندی اپلیکیشن  با جواب دادن درست به سوالات و چالش ها خودتو بالا بکش. شما می تونید عکس دلخواه خودتونو هم بذارید توی پروفایلتون.

 

برای جمع کردن امتیاز میتونید توی چالش ها شرکت کنید یا تو بخش سرگرمی امتیازتونو بالا ببرید یا با پیش بینی درست نتایج مسابقات فوتبال، امتیازتونو از بقیه بیشتر کنید.

 

اگه نمیتونی تحمل کنی تا اخر ماه، میتونی سکه هاتو زیاد کنی و چرخونه شانس رو بچرخونی تا یه جایزه هم اینطوری ببری و همچنان رقابتت توی رده بندی ماهانه رو هم ادامه بدی. خلاصه کلی جایه داریم توی بتاکاپ، با ما همراه باشید که بخش های مختلف به زودی رونمایی می شن.

 

هر کاربر با نصب و عضویت در اپلیکیشن بتاکاپ به طور اتوماتیک و رایگان در مسابقه ماهانه بتاکاپ شرکت داده می شود. کابران می بایست با فعالیت در بخش های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ مجموع امتیازات خود در هر ماه را افزایش دهند تا در پایان هر ماه بتوانند در جمع ۵ نفر برتر رده بندی قرار بگیرند. ۵ نر برتر هر ماه بدون قرعه کشی، جایزه نقدی دریافت می کنند.

جوایز برندگان به شماره کارت اعلامی آنها واریز می شود و پس از واریز از طریق پیام در اپلیکیشن بتاکاپ به آنها اطلاعرسانی خواهد شد.

روز اول هر ماه اسامی برندگان به طور جداگانه در سایت بتاکاپ نیز اعلام خواهد شد. صفحه مجزایی برای اعلام برندگان طراحی شده است که لینک آن در اپ قرار می گیرد.

کاربران می توانند برای پیگیری دریافت جایزه خود با ایمیل info@betacup.net در ارتباط باشند.

منبع
فارس نیوز
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • وطن 11 اردیبهشت 1400 / 5:02 بعد از ظهر

    هیجان اول ماهو دارم ..اپ شما عالیه

  • ناشناس 11 اردیبهشت 1400 / 5:01 بعد از ظهر

    عالیه حتما من برنده میشم ..چون خوش شانسم😀

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید